– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Panzió Malom Udvar, Bér

90 % (1)

Panzió Malom Udvar (190 m), Bér

mob. +36 209 386 935 contact@malomudvar.com
Panzió Malom Udvar [Nagyítás - új ablak]
Hely: V malebném zákoutí horského údolí v pohoří Cserhát, v malé vesničce Bér (slovensky Bír), stranou od davů turistů. Možnost mnoha zajímavých výletů v blízkém okolí (zahnuté čedičové sloupy, zřícenina hradu Szanda, zřícenina Buják). Nedaleko se nachází i nejvyšší maďarské pohoří Mátra (lyžařské sjezdovky).
Szállás: Venkovský rekreační areál s ubytováním, wellness a útulnou maďarsko-filipínskou restaurací, vhodný pro rodiny s dětmi, turisty i svatební a jiné hostiny. Pokoje jsou s vlastní koupelnou, TV, klimatizací a varnou konvicí. Wellness (jacuzzi, sauna, vnitřní bazén, masáže). Bezplatné WiFi. Dětské hřiště. Jde o jediné místo v Maďarsku, kde můžete ochutnat autentická filipínská jídla. V areálu se nachází funkční 250 let starý vodní mlýn.
Ár: Ceny jsou včetně bohaté snídaně! Celoročně: 3-lůžkový pokoj 35.000 HUF/pokoj/noc, 4-lůžkový bungalov 47.000 HUF/bungalov/noc, min. 2 noci.
Cím: Malom Udvar Fogadó, Táncsics út 9, 3045 Bér, okres Pásztó, župa Nógrád, Maďarsko. Kontaktní osoba: Bánfi-Sales Ruth Ann.
Megjegyzések: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Fizetett reklám.
Aktualizáció:
Video: Příspěvek o rekreačním areálu Malom Udvar na vlogu Twines world

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

90 % (25. 12. 2021, 12.24)
User was staying here from 2021. október 14. to 2021. október 17..
Měli jsme pro naši rodinu k dispozici celý domeček s vlastní koupelnou. Místo pro zaparkování hned vedle domečku. Kuchyňka v něm nebyla, jen varná konvice a lednička. Ale vařit z vlastních zásob netřeba, v areálu je naprosto úžasná restaurace. Pro ubytované hosty bylo možné domluvit stravování kdykoliv. Paní hostitelka (majitelka) Anna z dalekých Filipín je velmi přátelská. Bez problémů se zde domluvíte anglicky. Vesnička Bér je ukrytá v zapomenutém kousku maďarských kopečků a užijete si tu příjemný klid. A zajímavostí k výletům po okolí je hned několik (po krátké túře dojdete např. na Velký vrch s velikánským kamenným mořem a sopečnou skluzavkou).
Panzió Malom Udvar, Bér [Nagyítás - új ablak] Panzió Malom Udvar, Bér [Nagyítás - új ablak] Panzió Malom Udvar, Bér [Nagyítás - új ablak] Panzió Malom Udvar, Bér [Nagyítás - új ablak]
Price / quality ratio90 %Cleanliness90 %Staff100 %Surrounding environment100 %Eating100 %

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Panzió Malom Udvar, Bér
Include toll roads: yes no
Loading Street View...