OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Chcete reklamu na tomto místě?
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásPanzió Pohanský hrad, Egyházasbást

Ön itt van: ť ť ť

87.5 % (2)Panzió Pohanský hrad, Egyházasbást
Cserhát / Gömör / Nógrád
Telefonmob. +421 911 615 896 poganyvarpanzio@gmail.com
Elhelyezés: V Novej Bašte, uprostred sopečného pohoria Cerová vrchovina, v chránenej krajinnej oblasti. V blízkom okolí je zrúcanina Pohanský hrad, hrady Šomoška, Hajnáčka a Fižakovo, jazerá v Tachtách a Gemerskom Jablonci, zázračná studňa panny Márie. V Novej Bašte je dedinské múzeum. Hraničný priechod do Maďarska Tachty - Cered 4 km. Mesto Fižakovo 22 km, Salgótarján 24 km.

Elszállásolás: Štýlový penzión s kapacitou 21 osôb v 6 izbách (2x2, 3x4, 1x5 lôžka). Na každej izbe je manželská postež, vlastná kúpežňa, WC, TV, WiFi internet. V prízemí penziónu je reštaurácia (45 miest, možnos osláv a hostín). Spoločenská miestnos (TV, CD prehrávač, DVD prehrávač, rádio, spoločenské hry. Detský kútik. Terasa a vonkajšie posedenie. Parkovisko pred penziónom.

Ár: Celoročne: vrátane raňajok 15 EUR/os/noc, min. 2 osoby na izbe. Obed 4,50 EUR, večera 4,50 EUR. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku, postežnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.

Cím: Penzión Pohanský hrad (maďarsky Pogányvár panzió), Nová Bašta 31, 980 34 Nová Bašta. Kontaktní osoba: Ing. Mede Ferenc, majitež.

Aktualizáció: 2017. április 1.   Maximális kapacitás: 21 Beds with access without barriers: ?


Vélemenyek a szállás (Panzió Pohanský hrad, Egyházasbást):

.
.
 • 90 %
  LukᚠZahradníček, Prostějov (14.07.2014 v 13.10)
  User stayed here from 11.07.2014 to 13.07.2014.
  Vhodné ubytování pro ty, kteří chtějí vyrazit na výlet do Maďarska popř. do okolí, kde je spousta zajímavostí.Příjemný správce, který vyjde vstříc a přizpůsobí vᚠpobyt podle vašich přání.Tento způsob ubytování jsem využil s rodinou poprvé a musím říct, že mě to vyhovuje více než ubytování v hotelu.Nemám co vytknout a můžu jen doporučit.
 • 85 %
  Robert Vystrčil, Brno (02.05.2013 v 16.01)
  User stayed here from 12.04.2013 to 13.04.2013.
  Ideální východisko do slovenské části Cerové vrchoviny a díky blízkému hraničnímu přechodu v Tachtách je jednoduchá i návštěva Maďarska (kde je též velké množství zajímavostí). Široko daleko není jiná možnost ubytování, ale cílů na výlety je tolik, že se zde nebudete nudit ani celý týden. Pan správce (syn majitele) je slovenský Maďar, a tak se s ním bez větších problémů domluvíte slovensky a zároveň vám může dát potřebnou slovní výbavu pro výlet do Maďarska, případně i vyřídit nějaký telefon. Správce je skutečně velmi ochotný a rád s čímkoliv pomůže. Bydleli jsme v pokoji, který byl přestavěný z dřívějšího well-ness - památkou byly kachličky na stěnách, které nepůsobily příliš útulně, ale pokoj byl na druhou stranu velmi komfortní co se týče velikosti. V penzionu můžete využít baru s menší restaurací anebo si něco uvařit sami v menší kuchyňce.

QR-kódElhelyezkedés - szállás (Panzió Pohanský hrad, Egyházasbást):

Mapa se načítá...
From:   To: Panzió Pohanský hrad, Egyházasbást
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil