OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásDvůr U Josefa, Bukovec

Ön itt van: » » »

100 % (3)Dvůr U Josefa, Bukovec
Sziléziai-Beszkidek
Telefonmob. +420 739 469 585, +420 732 489 231 josefbyrtus@seznam.cz
Elhelyezés: V Bukovci ve Slezských Beskydech, přímo na červené turistické značce, nedaleko mostu přes řeku Olši. Poblíž je autobusová zastávka, hostinec, obchod s potravinami a smíšeným zbožím a největší a nejstarší jilm v ČR. Lyžařský areál Kempaland i s letními atrakcemi 1,3 km. V blízkém okolí četné turistické trasy, cyklostezky, in-line stezka, trasy pro nordic walking. Nejvýchodnější bod ČR 1 hodina chůze, trojmezí ČR-PL-SR 2 hodiny, největší půdní sesuv v ČR 1,5 hodiny. Díky svým kronikářským a publikačním zkušenostem (jsme spoluautory knihy Bukovec - nejvýchodnější obec ČR) nabízíme bližší seznámení s historií a kulturou regionu.

Elszállásolás: Nově zrekonstruovaná chalupa s uzavřeným dvorem a venkovním posezením, max. pro 15 osob. Komfortní prostor pro rodinné pobyty s přáteli. Chalupa je rozdělena na dvě nezávislé, plně vybavené obytné zóny - přízemí a patro. V patře jsou dva rodinné pokoje (4- a 5-lůžkový, k dispozici je i postýlka s peřinkami pro batolata). V přízemí je pokoj 4-lůžkový. V přízemí i patře je koupelna s vanou, umyvadlem a WC. Chalupa má centrální vytápění s kotlem na tuhá paliva a elektrický bojler. Uzavřený dvůr s ohništěm a několika parkovacími místy.

Ár: Celoročně: 1 noc 300 Kč/os, 2 a více nocí 250 Kč/os/noc, min. 2 osoby na pokoji. Možnost i pronájmu celého objektu (včetně dvoru s lavičkami, grilem a parkovacími místy) za 4.000 Kč/noc. Dříví na grilování a oheň dohodou. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Pes 200 Kč/pobyt (při pobytu jen na 1 noc 100 Kč). Povlečení i energie jsou zahrnuty v ceně. Pro hosty sleva 20 % na vlek, lyžařskou školku i půjčovnu v areálu Kempaland.

Cím: Dvůr U Josefa, Josef Byrtus a Regina Byrtusová, Bukovec 148, 739 84 Bukovec

Megjegyzések: Fizetett reklám.

Aktualizáció: 2017. július 2.   Maximális kapacitás: 15 Beds with access without barriers: 0


Vélemenyek a szállás (Dvůr U Josefa, Bukovec):

.
.
 • Ludmila Ř., Liberec (01.11.2015 v 20.58)
  User stayed here from 30.10.2015 to 01.11.2015.
  Výborně strávený čas v horské přírodě, nádherná krajina. Bydlení je prosté, čisté, rodinné. Najdete zde vše, co potřebujete. Majitel je, příjemný, vzdělaný člověk, který zná perfektně kraj, ve kterém žije. Rád Vám poradí s výletem, popř. ukáže, kde se dozvědět více o historii místa. Jeho ochota i milý přístup jsou velkou valutou. Ráda ubytování doporučuji.
 • 100 %
  David B., Božejov (27.10.2015 v 09.33)
  User stayed here from 16.08.2015 to 25.08.2015.
  Nemáme co vytknout. Letošní dovolenou jsme strávili zde a všem se líbila. Chalupa byla dobře zařízená (kuchyňka s nádobím i nějakými zásobami potravin), koupelna i s vanou !!!, což jsme ocenili. Majitelé moc milí, vyšli nám vstříc i se změnou původního termínu ubytování. Chalupu jsme využívali spíše jako místo k přenocování po celodenních výletech, tak naprosto ideální. Cenově také dobrá volba. Všem ostatním doporučujeme.
  100 %100 %100 %100 %
 • 100 %
  Petr Rokosz, Bohumín (11.08.2014 v 12.31)
  User stayed here from 04.08.2014 to 10.08.2014.
  Skvělé a levné ubytování! Výborná dostupnost také bez automobilu - vlakem do Návsí - autobusem asi 30 min.,zastávka U Turka je pár metrů od chalupy. Okolí je moc hezké! Pro mě nová(nezvyklá a krásná)krajina ve slezských Beskydech.Majitel/pronajimatel je velice milý a vstřícný člověk. S manželkou a třemi mladými dospělými dětmi, jsme tak měli krásnou letní dovolenou.DOPORUČUJI!!!

QR-kódElhelyezkedés - szállás (Dvůr U Josefa, Bukovec):

Szállás a térképen

Váltson térképet: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + kamera StreetViewGoogle + kamera StreetView
Térkép betöltése...
Térkép betöltése...
From:   To: Dvůr U Josefa, Bukovec
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil