– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Szálloda Vincent, Luhacsovice

?? %
mob. +420 733 517 891, +420 720 072 780 ahoj@vincentluhacovice.cz
Szálloda Vincent [Nagyítás - új ablak]
41 0
Hely: V klidné části Luhačovic s pěkným výhledem, 250 m od zámku Luhačovice, 280 m od zastávku autobusu městské dopravy a 700 m od vlakového a autobusového nádraží. Sportovní areál Radostova (hala, fotbalové hřiště, kuželková dráha, fitness, tenisové kurty, v zimě malá sjezdovka) 350 m. V okolí krásné trasy na kolo i pěší turistiku. Lázeňská zóna i Muzeum Luhačovického zálesí 1,3 km.
Szállás: Samooblužný hotel se 13 vkusně zařízenými pokoji, prostornou venkovní terasou a relaxačním posezením pod vzrostlými stromy. Pokoje jsou 1- až 6-lůžkové, s TV a většinou i vlastní koupelnou. WiFi v celém hotelu. Možnost samoobslužného zakoupení nápojů a občerstvení, možnost využití sdílené kuchyně pro přípravu jednoduchých jídel z našich lednic. Infrasauna, dataprojektor a herní konzole XBOX. Domácí mazlíčci po dohodě. Vhodné i pro sportovní soustředění (pomůžeme zajistit tréninkové prostory v blízkém sportovním centru). Společenská místnost s TV, možnost konferencí. Hotel je po kompletní rekonstrukci v roce 2020.
Ár: Zima a mimosezóna: 1 osoba na pokoji 900-1.100 Kč/pokoj/noc, 2 a více osob 500-850 Kč/os/noc (podle druhu pokoje). Parkování za hotelem 50 Kč/noc, na ulici zdarma. Pes 150 Kč/noc. Rekreační poplatek 50 Kč/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně.
Cím: Hotel Vincent (v minulosti penzion Hubert), Hradisko 467, 763 26 Luhačovice. Provozovatel: Ubytování Luhačovice s.r.o. Kontaktní osoba: Lukáš Tobolák.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Szálloda Vincent, Luhacsovice
Include toll roads: yes no
Loading Street View...