– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Szálláshely Na Dražkách, Beroun

35 % (3)

Szálláshely Na Dražkách, Beroun

mob. +420 777 650 035, +420 777 650 040 ubytovna-beroun@post.cz
Szálláshely Na Dražkách [Nagyítás - új ablak]
40 0
Hely: V Berouně na okraji Českého krasu a Křivoklátska, 800 m od historického centra města. Autobusová zastávka 200 m. Autobusové nádraží a vlaková stanice Beroun 1,3 km.
Szállás: Ubytovna pro pracovní skupiny i jednotlivce. Ubytovna má kapacitu 40 lůžek ve 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Denní úklid, společné WC a sprchy na každém podlaží, pračky, kuchyňky, WiFi připojení. Všechny pokoje mají vlastní ledničku a televizní anténu. Parkoviště v uzavřeném prostoru pro vozidla i stroje.
Ár: Celoročně: 1-2 noci 190 Kč/os/noc, 3 a více nocí 170 Kč/os/noc, první měsíc 4.950 Kč/os/měsíc, další měsíc 4.500 Kč/os/měsíc. Použití pračky 50 Kč/měsíc. Parkování zdarma. Ceny jsou konečné (včetně DPH, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Cím: Ubytovna Na Dražkách, Na Dražkách 1315, 266 01 Beroun-Město. Provozovatel: INVESTPRAG, spol. s r. o., Praha. Ředitel společnosti: Ing. Martin Slavík. Správcová ubytovny: Barbora Bakulová. Dřívější název: Ubytovna SZO (Stavební závody Olešovice, SZ Olešovice).
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

(24. 6. 2022, 15.26)
Potřeboval jsem na delší dobu ubytovat jednoho pracovníka. V pondělí jsem volal a domluvil se správcovou na rezervaci pokoje, který bude dle jejích slov připravený ve čtvrtek, možná ale až v pátek. Měl být zrovna po výmalbě... Vzala si moje iniciály a iniciály pracovníka, s tím, že mi zavolá, jaký den bude pokoj připraven. Tak jsem čekal, ve čtvrtek žádný hovor. Nechtěl jsem tedy obtěžovat, počkal jsem do pátku. Stále se nikdo neozýval, tak jsem se již od 12:00 snažil paní dovolat, to se podařilo zhruba kolem 13:30. Bylo mi sděleno, že na mě paní zapomněla. Právě z ubytovny odjížděla a jako další možnost mi nabídla, že se má pracovník dostavit v pondělí. Přiznávám, že jsem byl možná trochu arogantní, mrzelo mě, že jsem se domluvili a z její strany byl toto tak trochu podraz. Přišel jsem díky tomu o týden shánění alternativního ubytování a zrušil jsem i jednu rezervaci na jiné ubytovně. Nicméně, mě paní nařkla z toho, že je to moje chyba, měl jsem zavolat já, že já něco potřebuji a tak se mám starat (já nevolal abych zbytečně neobtěžoval na základě předchozí domluvy). Souhlasil jsem tedy z nástupem v pondělí, jediný můj požadavek bylo zaslat sms s potvrzením rezervace, abychom předešli dalšímu nedorozumění. Načež, se paní správcová začala ptát "Na co mi to jako bude?" a "Že s tím pak půjdu na policii, nebo jí budu žalovat." Pak úplně otočila, řekla že už pracovníka ubytovat nechce, prý se mnou budou jen problémy. Snažil jsem se tedy situaci ještě uklidnit, omluvit se i za lehce přehnanou reakci z mé strany, ale už s ní nebyla řeč. Všem doporučuji požadovat potvrzení o rezervaci a nespoléhat se na telefonickou dohodu. Každopádně po mé zkušenosti taktéž doporučuji si najít rovnou jinou ubytovnu, také by se vám mohlo stát, že se v pátek přijedete ubytovat a paní vám řekne až v pondělí. Moc děkuji za způsobené komplikace. V pátek odpoledne se v sezóně velmi těžko něco shání. Styďte se.
30 % (1. 7. 2017, 22.32)
No, asi takhle. Na nouzové přespání dobré. Nicméně při příchodu jsme byli šokování zápachem tolik typickým pro azylové domy, stejně jako ubytovaní hosté byli vyloženě z nižších sociálních vrstev. Na matracích byla zaschlá špína, povlečení krátké, lednice na pokoji nefungovala. Alespoň pan majitel byl sympatický a cena byla O.K.
Price / quality ratio50 %Cleanliness30 %Staff50 %Surrounding environment40 %
40 % (31. 7. 2015, 08.52)
User was staying here from 2015. július 28. to 2015. július 30..
Krásné hrady, ubytování vhodné vyloženě na přespání.
Price / quality ratio40 %Cleanliness10 %Staff50 %Surrounding environment40 %

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Szálláshely Na Dražkách, Beroun
Include toll roads: yes no
Loading Street View...