– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Turistaszálló ŽSR, Tiszacsernyő

Figyelmeztetés: A hirdetés nem naprakész! Ön egy archívum bejegyzést lát.

?? %
Turistaszálló ŽSR [Nagyítás - új ablak]
248
Hely: V centre mesta Čierna nad Tisou, 100 m od železničnej stanice, za parkom. Čierna nad Tisou je slovenské mestečko pri hraniciach s Ukrajinou a Maďarskem a významný železničný hraničný priechod na Ukrajinu (Čierna nad Tisou - Čop). V okolí možnosti cykloturistiky po Východoslovenskej rovine a CHKO Latorica.
Szállás: Turistická ubytovňa s kapacitou 248 lôžok v 2-lôžkových izbách a 2-lôžkových apartmánoch. Izby sú usporiadané bunkovým systémom, každé dve izby majú spoločné sociálne zariadenie a kuchynku. V apartmánoch sú vlastné sociálne zariadenia, TV, Hi-Fi súpravy a kompletne vybavené kuchynky. Jedáleň s kapacitou 130 miest s možnosťou celodenného stravovania, bufet a zasadacia miestnosť pre 50 osôb. Možnosť rodinných osláv, posedení i pracovných stretnutí.
Ár: Celoročne: izby nižší štandard 9,50 EUR/os/noc, izby vyšší štandard 10,50 EUR/os/noc, apartmány (2 osoby) 32 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Pre skupiny možnosť zľav.
Cím: Turistická ubytovňa ** Čierna nad Tisou (železničná ubytovňa Čierna nad Tisou, ubytovňa UB 400), Hlavná 6, 076 43 Čierna nad Tisou. Prevádzkovateľ: ŽSR - Závod služieb železníc Bratislava, Bajkalská 41, 821 09 Bratislava. Kontaktné osoby: Mária Hnatová a Jana Šimončíková.
Megjegyzések: Ubytovňa je od roku 2014 mimo prevádzky.
Aktualizáció:
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Turistaszálló ŽSR, Tiszacsernyő
Include toll roads: yes no
Loading Street View...