– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Turistaszálló TJ Sokol, Paseky nad Jizerou

?? %

Turistaszálló TJ Sokol (655 m), Paseky nad Jizerou

mob. +420 730 950 793 ubytovna.sokol@paseky.cz
Turistaszálló TJ Sokol [Nagyítás - új ablak]
45 0
Hely: V centru krkonošské horské vesničky Paseky nad Jizerou, v sousedství Krkonošského muzea, kostela, restaurace Na Buďárce a rozcestí turistických cest. Autobusová zastávka 200 m. Skiareál Paseky 700 m. Výborný výchozí bod pro výlety na běžkách, v létě pro výlety pěší i na kole.
Szállás: Turistická ubytovna s kapacitou 45 lůžek v 5 pokojích (1x3, 1x5, 1x7, 1x12, 1x18 lůžek). Ubytovna je vhodná především pro školy, lyžařské kurzy, sportovní skupiny a soustředění, ale rádi ubytujeme i rodiny s dětmi, tábory a různé party. Soc. zařízení je společné (malá koupelna s WC v horním patře, koupelny dámské a pánské ve spodním patře, toalety ve druhém patře). Ve druhém patře je také společenská místnost s TV, WiFi, vybavenou kuchyňkou (lednice, mikrovlnka, sporák, trouba, nádobí) a dětským koutkem. Lyžárna s možností uložení lyží a kol. Domácí mazlíčci po domluvě. Před ubytovnou je venkovní posezení u ohniště.
Ár: Léto (měsíce 04-11): 2-15 osob 250 Kč/os/noc, 16 a více osob 200 Kč/os/noc. Zima (měsíce 12-03): 2-15 osob 300 Kč/os/noc, 16 a více osob 250 Kč/os/noc. Pronájem kuchyňky 300 Kč/den. Rekreační poplatek 10 Kč/dospělý/noc. Ceny jsou včetně povlečení a energií a platí při týdenních pobytech. Po domluvě možnost i kratších pobytů.
Cím: Turistická ubytovna Paseky, Paseky nad Jizerou 181, 512 47 Paseky nad Jizerou. Provozovatel: TJ Sokol Paseky. Odpovědná osoba: Nikola Vránová.
Megjegyzések: Fizetett reklám.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Turistaszálló TJ Sokol, Paseky nad Jizerou
Include toll roads: yes no
Loading Street View...