– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Turistaszálló SVČ, Budišov nad Budišovkou

?? %
mob. +420 773 346 551, +420 771 146 109 svc@budisovnb.cz
Turistaszálló SVČ [Nagyítás - új ablak]
31 0
Hely: V centru Budišova nad Budišovkou, 500 m od hlavního náměstí. Autobusové nádraží 450 m, vlakové nádraží 800 m. Rozhledna Kopřivná 3,5 km.
Szállás: Turistická ubytovna ve středisku volného času, zvláště vhodná pro pobyty dětských skupin, školy v přírodě nebo sportovní soustředění. V ubytovně je 31 lůžek ve 4- až 9-lůžkových pokojích se společným soc. zařízením a kuchyňkou s jídelnou. V areálu jsou klubovny, výtvarný ateliér a zahrada s dětským hřištěm, altánkem a ohništěm. Možnost pronájmu zrcadlového sálu (pro sportovní či taneční aktivity). Možnost domluvy využívání sportovní haly v Budišově.
Ár: Léto: ubytování 120 Kč/os/noc, taneční sál 1.500 Kč/den nebo 250 Kč/hod. Zima: ubytování 150 Kč/os/noc, taneční sál 2.000 Kč/den nebo 300 Kč/hod. Pes 50 Kč/noc. Povlečení je v ceně. Připlácí se energie podle skutečné spotřeby (např. vaření nebo chod ledničky). Ceny platí pro jednotlivce a malé skupiny. Pro větší skupiny možnost slev. Nutné je zajistit závěrečný úklid, včetně vytření podlahy!
Cím: Turistická ubytovna, Československé armády 325, 747 87 Budišov nad Budišovkou. Provozovatel: Středisko volného času (SVČ) Budišov nad Budišovkou, příspěvková organizace. Kontaktní osoby: Hana Košarišťanová a Jindra Bláha.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Turistaszálló SVČ, Budišov nad Budišovkou
Include toll roads: yes no
Loading Street View...