– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Školní ubytovna, Bernartice - Horní Heřmanice

?? %
mob. +420 603 150 709, pevná +420 584 442 091 zlata@sosjesenik.cz
Školní ubytovna [Nagyítás - új ablak]
50 0
Hely: Ve školním areálu u Horních Heřmanic nedaleko Bernartic ve Slezsku, v klidné nížinaté oblasti v podhůří Jeseníků a Rychlebských hor, poblíž hranice s Polskem, přibližně v polovině cesty mezi Vidnavou a Javorníkem. Vlaková stanice Horní Heřmanice 600 m. Okolí je vhodné pro méně náročné výlety na kole. Vesnička Horní Heřmanice plynule přechází v polskou obec Jasienica Górna. Hraniční přechod s Polskem Bernartice - Dziewietlice 4 km. Zámek Bernartice 1,8 km. Město Javorník (muzea, krytý bazén, kino) 8 km.
Szállás: Ubytovna ve školním internátu se 2- až 5-lůžkovými pokoji. Soc. zařízení je společné na patře. V ubytovně je klubovna (TV, video, lednička, mikrovlnka, varná konvice) a plně vybavená kuchyň. Možnost využití tělocvičny (sál 30 x 17 m včetně hlediště), posilovny, sálu pro stolní tenis. Pro veřejnost ubytovna slouží především přes letní prázdniny, během školního roku bývá až na výjimky obsazena žáky školy. Pro velké skupiny je možnost zajištění stravování v menším restauračním zařízení a možnost domluvy jízdy na koních pro začátečníky i pokročilé v místním ranči (k dispozici několik jezdeckých koní), nutno domluvit předem.
Ár: Celá sezona: 260 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Cena je konečná (obsahuje i rekreační poplatek, povlečení a energie).
Cím: Školní ubytovna (školní internát, domov mládeže), Horní Heřmanice 47, 790 57 Bernartice. Provozovatel: Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník, U Jatek 916/8, 790 01 Jeseník, pracoviště Horní Heřmanice 47, 790 57 Bernartice. Kontaktní osoba: Jitka Marie Zlatá.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Školní ubytovna, Bernartice - Horní Heřmanice
Include toll roads: yes no
Loading Street View...