– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Dům zaniklých řemesel, Vidim - Dolní Vidim

?? %

Dům zaniklých řemesel (280 m), Vidim - Dolní Vidim

mob. +420 736 100 547 martina.maresova@ekocentrumkoniklec.cz
Dům zaniklých řemesel [Nagyítás - új ablak]
15 0
Hely: V chráněné krajinné oblasti Kokořínsko v malebné vesničce Dolní Vidim 15 km od Mělníka. Nejbližší autobusová zastávka je v Horní Vidimi (800 m), obchod a restaurace tamtéž. Kolem domu prochází zelená turistická značka do Střezivojického dolu a směřující ke vsi Dobřeň.
Szállás: Dům zachovaný ve stylu venkovské usedlosti z druhé poloviny 19. století, pro skupiny do 15 osob. V chalupě uvidíte ukázky hliněných omítek a podlah, cihelné dlažby, povalové stropy, původní svlakové dveře. Není zde mnoho předmětů moderní civilizace. Vaří se na kamnech, potraviny se uchovávají v místníku či sklípku. Srdcem domu jsou kachlová kamna se sporákem a lůžkem ve světnici, která je prostorem pro společný program. Kuchyně je plně vybavena nádobím pro větší skupiny, voda je přivedena. Mimo zimu je k dispozici sprchový kout, celoročně splachovací WC. V patře jsou tři komory pro spaní na matracích ve vlastním spacím pytli. Dobové selské předměty (expozice skanzenu). Na pozemku je provozována pastva ovcí i zákoutí pro posezení u ohně. Chalupa je vhodná především pro pobyty dětských skupin a letní tábory.
Ár: Léto (1.7.-31.8.): 12.000 Kč/chalupa/týden (tj. při 15 osobách 114 Kč/os/noc). Vedlejší sezóna a zima: běžný víkend (pá-ne nebo so-ne) 6.000 Kč/chalupa/víkend, prodloužený víkend a svátky 8.000 Kč/chalupa/pobyt, mimo víkend 2.300 Kč/chalupa/noc (i při ubytování jen na 1 noc), týdenní pobyt 12.000 Kč/chalupa/týden. Silvestr (26.12.-1.1.): 20.000 Kč/chalupa/pobyt. Ke každému pobytu příplatek 600 Kč za služby správce (pomoc na místě, návštěva při zahájení a ukončení pobytu). Pes zdarma. Dřevo je v ceně. Základní spotřeba vody a energií je v ceně, nadlimitní spotřeba se připlácí.
Cím: Dům zaniklých řemesel ve Vidimi (Roubená chalupa Ekocentra Koniklec), Dolní Vidim 78, 277 21 Vidim. Provozovatel: Ekocentrum Koniklec, Vlkova 2725/34, 130 00 Praha 3. Správkyně: Martina Marešová.
Megjegyzések: Fizetett reklám.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Dům zaniklých řemesel, Vidim - Dolní Vidim
Include toll roads: yes no
Loading Street View...