– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Khata rizbyara, Biloberiszka

80 % (1)
mob. +380 668 911 607, +380 967 526 208 mpylypyuk@mail.ru
Khata rizbyara [Nagyítás - új ablak]
0
Hely: V malé vesničce Biloberizka ve folklórně zajímavém údolí Čeremoše, v Pokutsko-Bukovinských Karpatech, kilometry daleko od jiných možností ubytování. Nedaleko se nachází autobusová zastávka u obce Petraši (linka Černivci-Putyla, potřeba přejít můstek na druhou stranu řeky). Obchod je v sousedství, nejbližší hospůdka 7 km. V okolí široké množství turistických výletů, přímo od chaty je možný výstup na skálu Pysanyj kamiň.
Szállás: Rekreační areál s několika pokoji ve dvou budovách. Některé pokoje mají vlastní koupelnu, některé ji mají pro pár pokojů sdílenou. Upravovaná zahrada s altánky a houpačkou. WiFi připojení v celém areálu. Možný pronájem i samostatného domu Eko 2 (2 ložnice, každá s vlastní koupelnou, kuchyně, terasa), případně i chat našich známých v okolí.
Ár: Celoročně: pokoj Standard (2 osoby) 290 UAH/pokoj/noc, vylepšený pokoj (2-lůžkový) 340 UAH/pokoj/noc, pokoj se 2 místnostmi (3-lůžkový) 400 UAH/pokoj/noc, pokoj Lux s terasou (4 osoby) 590 UAH/pokoj/noc, chata Eko 2 (4-6 osob) 990 UAH/chata/noc. Ceny jsou konečné (včetně povlečení i energií).
Cím: Khata rizbyara (Садиба Хата Різьбяра, Chata rizbjara), obec Biloberizka, okres Verchovyna, Ivano-Frankivská oblast, Ukrajina. Kontaktní osoba: Mychajlo Pylypjuk (Михайло Пилипюк).
Megjegyzések: Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je přesný. Fizetett reklám.
Aktualizáció:
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

80 % (25. 6. 2018, 14.48)
User was staying here from 2018. május 9. to 2018. május 12..
Ubytování se mi těžko hodnotí. Je vidět, že majitelé mají k jejich areálu velký vztah, snaží se a vše vybudovat bylo určitě náročné. Odpustit musíte kývající se umyvadlo, neesteticky vedenou kabeláž i nedostatek skříní. Trochu mi v místě chyběl sochařský duch, těšil jsem se na uměleckou atmosféru místa. Příjezdové cesty jsou velmi špatné z obou stran, ale přesto jsme to běžným autem zvládli. Pro výlety však doporučuji používat veřejnou dopravu (autobusy staví blízko, za řekou), případně si můžete domluvit exkurze přímo u majitelů. V areálu domu je místo pro pohodlné parkování jen 2 aut, další vozidla už blokují výjezd těm předchozím. Ocenit musím výborné snídaně, domácí a o několika chodech. Parádně vás nastartují na celodenní výlety.
Price / quality ratio80 %Cleanliness80 %Staff80 %Surrounding environment90 %Eating90 %

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Khata rizbyara, Biloberiszka
Include toll roads: yes no
Loading Street View...