– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Učebno-výcvikové zariadenie UK, Štiavnické Bane - Richňava

?? %

Učebno-výcvikové zariadenie UK (710 m), Štiavnické Bane - Richňava

Selmeci-hegység / Počúvadlianske jazero / Bars / Hont Térkép megjelenítése
+421 456 929 148, mob. +421 945 505 509 magdalena.ivanicova@uniba.sk
Učebno-výcvikové zariadenie UK [Nagyítás - új ablak]
59 0
Hely: V nádhernom prostredí pri Richňavských jazerách (tajchoch) v Štiavnických vrchoch. Prístup je z obce Štiavnické Bane (asi 4 km od Banskej Štiavnice) na trase Banská Štiavnica - Levice. Autobusová zastávka Štiavnické Bane, Rychňava, rázcestie 1 km. Okolité jazerá (Richňavské, Vindšachtské, Počúvadlianské) poskytujú možnosť kúpania, v zime je tu možnosť lyžovania. Lyžovanie v stredisku Salamandra 3 km.
Szállás: Rekreačné stredisko s celoročnou prevádzkou. Nová chata: 32 lôžok + 6 prísteliek v 10 izbách so spoločným sociálnym zariadením na oboch poschodiach. Prístavby novej chaty: 8 lôžok v 3 izbách, sociálne zariadenie je priamo na izbách. Stará chata: 10 lôžok v 5 izbách, bez sociálneho zariadenia. V zariadení je možnosť celodenného stravovania.
Ár: Nová chata: izba 3-lôžková 27 EUR/izba/noc (iba 2 osoby 24 EUR/izba/noc, iba 1 osoba na izbe 18 EUR/izba/noc), 4-lôžková 36 EUR/izba/noc, prístelka 3 EUR/noc. Prístavba novej chaty: izba 2-lôžková 24 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 20 EUR/izba/noc), 3-lôžková 36 EUR/izba/noc (iba 2 osoby 30 EUR/izba/noc, iba 1 osoba 24 EUR/izba/noc), prístelka 3 EUR/noc. Stará chata: 2-lôžková izba 12 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 9 EUR/izba/noc), prístelka 3 EUR/noc. Polpenzia 8 EUR (deti do 12 eokov 6 EUR), plná penzia 13 EUR (deti do 12 eokov 9 EUR). Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Cím: Učebno-výcvikové zariadenie (UVZ) UK, Richňava, 969 81 Štiavnické Bane. Prevádzkovateľ: Univerzita Komenského v Bratislave. Vedúca zariadenia: Magdaléna Ivaničová.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Učebno-výcvikové zariadenie UK, Štiavnické Bane - Richňava
Include toll roads: yes no
Loading Street View...