– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Panzió Prosper, Piliscsév

90 % (1)

Panzió Prosper (180 m), Piliscsév

mob. +36 703 384 250 (Nóra) +36 309 408 346 (Kristóf) panzio@prosperlk.hu
Panzió Prosper [Nagyítás - új ablak]
19 0
Hely: V krásném přírodním prostředí pod pohořím Piliš, na okraji vesničky Piliscsév [Piliščév] (slovensky Čív). Jen 600 m od vlakové zastávky na trati z Budapešti do Ostřihomi (časté spojení do obou blízkých historických měst). V okolí pěkné turistické stezky do skal, lesů a jeskyň v blízkých kopcích. Hraniční přechod na Slovensko 20 km (Ostřihom / Štúrovo).
Szállás: Penzion s výhledem na pasoucí se koně a velkým jezdeckým areálem. V patře penzionu se nachází 6 pokojů pro hosty (2-lůžkových) a 2 apartmány (2-lůžkový + rodinný). Na každém pokoji je vlastní koupelna, TV, klimatizace, trezor i WiFi. Pokojům slouží dobře vybavená společná kuchyňka, apartmány mají vlastní. Velká společenská místnost (sál) s jídelnou (možnost konání firemních akcí). Možnost snídaní i zakoupení místních vín. Pobyt s malými zvířátky možný. Bezplatné parkoviště pro hosty. Povlečení i ručníky jsou v ceně.
Cím: Jezdecký klub a penzion Prosper (Prosper Lovasklub és Panzió), Vasút utca 20, 2519 Piliscsév, župa Komárom-Esztergom. Provozovatelé: Nóra Zajonskovsky a Kristóf Szotyori Nagy.
Megjegyzések: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Fizetett reklám.
Aktualizáció:
Ajánlja ezt a szállást:
Video: Jezdecký areál Prosper s penzionem v krásném prostředí

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

90 % (13. 9. 2021, 10.57)
User was staying here from 2021. július 31. to 2021. augusztus 2..
Netradiční ubytování, kde vám pod pokojem spinkají koníci a z oken máte krásný rozhled na koňské cvičiště a okolní hory. Stáje nijak slyšet ani cítit nejsou. Docela často okolo projede vlak, ale trať je rekonstruovaná a nijak nás to nerušilo. Výhodu blízké vlakové zastávky můžete využít pro pohodlnou návštěvu Budapešti nebo Ostřihomi a pak se zase vrátit do klidného ubytování pod horami. Apartmán není velký, ale je velmi zdařile navržen a vejde se do něj i zařízená kuchyňka, a koupelna. Postel má kvalitní matraci. Jíst můžete u stolu v apartmánu nebo ve velkorysé jídelně hned před ním.
Panzió Prosper, Piliscsév [Nagyítás - új ablak] Panzió Prosper, Piliscsév [Nagyítás - új ablak] Panzió Prosper, Piliscsév [Nagyítás - új ablak] Panzió Prosper, Piliscsév [Nagyítás - új ablak]
Cleanliness90 %Staff90 %Surrounding environment100 %Eating90 %

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Panzió Prosper, Piliscsév
Include toll roads: yes no
Loading Street View...