– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Magánszállás Házikó Pod horou, Terhely - Štefanová

Figyelmeztetés: A hirdetés nem naprakész! Ön egy archívum bejegyzést lát.

100 % (6)

Magánszállás Házikó Pod horou, Terhely - Štefanová

Magánszállás Házikó Pod horou [Nagyítás - új ablak]
8
Hely: Priamo vo Štefanovej na Malej Fatre. Zastávka autobusu (Vrátna Dolina - Štefanová) cca 50 m, najbližšia reštaurácia 100 m. Umiestnenie našej chaty: od zastávky po ceste hore, na križovatke doľava a je to druhý dom. Štefanová je vzdialená 4 km od dediny Terchová, 2 km od Vrátnej (lyž. stredisko Ski Centrum Vrátna), 25 km od Žiliny.
Szállás: Chata max. pre 8 osôb. Na poschodí sú 3 izby (1x4 lôžka +balkón, 2x2 lôžka), 1x sprchový kút + záchod, 1x záchod, 1x kúpeľka (vaňa). Na prízemí komplet zariadená kuchyňa, spoločenská miestnosť (jedálny kút, krb s gaučovou súpravou, vstup na verandu).
Ár: Leto: do 5 osôb 60 EUR/chata/noc, 6-8 osôb 10,50 EUR/os/noc, min. 3 noci. Zima: 11,50 EUR/os/noc, min. 6 osôb v chate, min. 3 noci. Silvester: 120 EUR/chata/noc, min. 4 noci. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok 0,60 EUR/os/noc, posteľnú bielizeň a všetky energie).
Cím: Chata Pod horou, Jan Muráň, Štefanová 529/2, Vrátna dolina, 013 06 Terchová
Megjegyzések: Ubytovanie je od 09/2017 mimo prevádzky.
Aktualizáció:
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

(24. 9. 2014, 11.00)
Preberieme si tuto staznost podrobnejsie:
= Ked príjmem rezervaciu hosti, napísem si ju do planovacieho kalendara aj s kontaktom na hosti. V tomto prípade islo len o otázky týkajuce sa chaty a moje odpovede.
= Na prezretie vnutrajska chaty som ich nepozval, boli tam ubytovany hostia, a v tom pripade mojich hosti nerusim - boli taky u mna nespokojny, ze si svoj pobyt predlzili az do nedele.
= Dvor si mylia so zahradou - videli iba dvor, nie zahradu - velku a peknu (podla vsetkych hosti) so zahradnym altankom a zahradnym posedenim.
= Tie plastove stolicky so stolikom - mimochodom su tam 2 stoliky, 4 stolicky a velka drevena lavica - tak to je iba posedenie na terase chaty, ide sa tam zo spolocenskej miestnosti, ale o tomto sa ani nezmienujem, beriem to ako samozrejmost. Nakolko zaujemcovia prisli vecer - bola uz tma - nevideli pekne okolie chaty, videli len dvor.
(10. 9. 2014, 14.55)
S manželom máme veľmi zlú skúsenosť s touto chatou a s majiteľom. Pán Muráň nám opakovane potvrdil ubytovanie, potom, keď sme si prišli objekt prezrieť, pod rôznymi zámienkami - že deti neberie atď. - nám ubytovanie neprenajal. Veľmi neseriózne jednanie, ešte som to v živote nezažila. Pričom napriek tomu, že oproti www stránke si zvýšil cenu, sme s tou cenou súhlasili. Videli sme len záhradu - malý dvor - sedenie vonku sú 2 plastové stoličky so stolíkom.
100 % (25. 5. 2013, 21.38)
User was staying here from 2013. május 17. to 2013. május 19..
Fantastické. Na hory na Slovensko jezdíme několikrát ročně, ubytování u přátelského pana Muráně bylo skvělé. Uvítal nás milým úsměvem a ohněm v krbu. Vřele doporučuji. Panu Muráňovi děkujeme:-) Věra
100 % (17. 9. 2012, 21.31)
User was staying here from 2012. április 30. to 2012. május 2..
Super ubytování, pro skupinu lidí. Na pozemku dvě chalupy, ale zcela u sebe, takže i když by byla skupina rozdělená do obou, není to problém. Naopak my jsme se vešli do jednoho z objektů a ve druhém byl ubytovaný někdo jiný. To by asi mohl být jediný problém, protože na dvoře je jenom jeden altánek s posezením a v případě delšího pobytu by se museli skupiny dohodnout na využívání. Jinak je vše OK, čisté a pan domácí je velmi příjemný člověk, který rád se vším pomůže a poradí. Jinak Štefanová je asi nejlepší místo pro túry na Malou Fatru. DOPORUČUJU!!!!!
100 % (17. 9. 2012, 21.14)
User was staying here from 2012. május 31. to 2012. szeptember 17..
Super ubytování,super cena a navíc neskutečně milé,přívětivé a velice skromné chování pana Muráně.S radostí se budeme do takového penzionu vracet.Moc děkuje Jana Rajnochová.
(12. 7. 2012, 12.50)
Klidné,malebné,přívětivé prostředí na konci světa.Ubytování v tradičním venkovském stylu za pár gajdošů,pardón euro.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Magánszállás Házikó Pod horou, Terhely - Štefanová
Include toll roads: yes no
Loading Street View...