– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Panzió Reflex, Horní Planá

Figyelmeztetés: A hirdetés nem naprakész! Ön egy archívum bejegyzést lát.

?? %

Panzió Reflex, Horní Planá

17
Hely: V Horní Plané u Lipenské přehrady na Šumavě. Vodní nádrž Lipno je vhodná pro koupání a vodní sporty. Okolo přehrady vede cyklostezka dlouhá 108 km. V Horní Plané je bowling, minigolf a motokáry. Český Krumlov 24 km, Zlatá Koruna 31 km, České Budějovice 47 km.
Szállás: Penzion se slunnými, stylově zařízenými pokoji (2x2, 1x3 lůžka) a apartmány (1x4, 1x6 lůžek). Pokoje mají vlastní soc. zařízení. Apartmány tvoří 2 pokoje se společnou koupelnou. Pokoje i apartmány mají vysoušeč vlasů, lednici, TV, wifi. Salónek (otevřený krb, TV+SAT, výběr nealkoholických i alkoholických nápojů). Venkovní letní terasa. Penzion má koutek, hřiště a bazén pro děti, hřiště na volejbal, nohejbal, mini fotbal, stolní tenis, stolní fotbal, šipky. Zapůjčíme sportovní potřeby (míče, badminton, tenisové rakety, kuželky), spol. hry, kola a loďky. Možnost úschovy kol a lyží. Možnost snídaně a zapůjčení dětské postýlky.
Ár: Sezóna (12.6.-17.9. a 20.12.-3.1.): pokoje a 4-lůžkový apartmán 420 Kč/os/noc, 6-lůžkový apartmán 450 Kč/os/noc, jen týdenní pobyty. Dítě 2-12 let 295 Kč/noc, do 2 let zdarma. Mimo sezónu: slevy dle dohody. Snídaně 100 Kč (dítě 2-12 let 65 Kč). Zapůjčení postýlky 100 Kč. Malý pejsek 100 Kč/noc. Wifi zdarma. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků).
Cím: Penzion Reflex, Karel Souček, Hůrka 68, 382 26 Horní Planá
Aktualizáció:
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Panzió Reflex, Horní Planá
Include toll roads: yes no
Loading Street View...