– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Házikó Libela, Boží Dar

Figyelmeztetés: A hirdetés nem naprakész! Ön egy archívum bejegyzést lát.

?? %

Házikó Libela, Boží Dar

Házikó Libela [Nagyítás - új ablak]
30 0
Hely: Na Božím Daru, v nejvýše položeném městě v Čechách, v centrálním Krušnohoří na hranicích s Německem. Přímo z Božího Daru vedou běžecké stopy. Uvnitř obce se nachází dětský areál Novako, množství restaurací, cukrárna, palačinkárna, infocentrum s muzeem, tenisové a nohejbalové hřiště. V blízkosti je skiareál Neklid, Ježíškova stezka a NP Božídarské rašeliniště. Pěšky, na kole či autem jsou dosažitelné vrcholy Klínovec, Fichtelberg, Blatenský vrch či Špičák. Autobusová zastávka 500 m.
Szállás: Chata turistického typu s kapacitou 30 osob v 8 pokojích (4x2, 2x4, 2x6 lůžek + 2 přistýlky). Některá lůžka jsou na palandách. Sociální zařízení jsou společná (sprchy, WC). V chatě je prostorná společenská místnost (vybavená krbem na dřevo, hracím koutkem, TV, CD přehrávačem a Wi-Fi), jídelna a plně vybavená kuchyň (schopná obsloužit celou chatu, 2x sporák, 2x lednice, 2x rychlovarná konvice, toaster, překapávač). Vlastní parkoviště pro 6 aut.
Ár: Léto (1.4.-19.12.): 250 Kč/os/noc, děti 3-15 let 150 Kč/noc. Zima (20.12.-30.3.): 350 Kč/os/noc, děti 3-15 let 280 Kč/noc. Děti do 3 let zdarma. Rekreační poplatek 19 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (ceny obsahují i povlečení a všechny energie). Ceny jsou platné i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Cím: Chata Libela, Boží Dar ev.č. 45, 362 62 Boží Dar. Provozovatel: Martin Kutěj. Kontaktní osoba: Karolína Pomplová.
Aktualizáció:
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Házikó Libela, Boží Dar
Include toll roads: yes no
Loading Street View...