– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Szálloda Konsul ***, České Velenice

Figyelmeztetés: A hirdetés nem naprakész! Ön egy archívum bejegyzést lát.

99 % (1)
Szálloda Konsul *** [Nagyítás - új ablak]
45 0
Hely: V Českých Velenicích, v centru města, 250 m od řeky Lužnice a česko-rakouské hranice. České Velenice tvoří městskou aglomeraci s rakouským okresním městem Gmünd a jsou známy jako město zeleně, alejí a parků. Vlaková stanice České Velenice 700 m. Aquapark Gmünd 1 km. Okolí vhodné k vyjížďkám na kolech či procházkám, koupání (nedaleké pískovny), sběru hub či lesních plodin.
Szállás: Hotel s kapacitou 45 lůžek v pokojích (1- až 3-lůžkových) a dvoupokojových apartmánech (4-lůžkových). V každém pokoji a apartmánu je koupelna (toaleta, sprchový kout), některé pokoje mají kuchyňku. Hotelový bar s wifi a TV. V hotelu je wellness a fitness centrum (masáže, pedikúra, solárium, solná jeskyně, hřiště na tenis, stolní tenis, posilovna). Možnost zapůjčení kola nebo auta. V objektu se nachází čínská restaurace Zlatý drak s venkovním posezením pod pergolou (možnost stravování). Hotel je vhodný pro semináře a školení (do 28 osob).
Ár: Celoročně: 1-lůžkový pokoj 495 Kč/noc (při ubytování jen na 1 noc 550 Kč), 2-lůžkový 605 Kč/pokoj/noc (jen 1 noc 751 Kč/pokoj), 3-lůžkový 715 Kč/pokoj/noc (jen 1 noc 880 Kč/pokoj), apartmán 1.375 Kč/apartmán/noc (jen 1 noc 1.320 Kč/apartmán). Ceny jsou včetně DPH. Rekreační poplatek městu České Velenice 4 Kč/os/noc. Příplatek za pokoj s kuchyňkou 110 Kč/noc.
Cím: Hotel Konsul *** (nesprávně i jako hotel Konzul), Jiří Kovář, třída Československých legií 1, 378 10 České Velenice
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

99 % (21. 1. 2013, 11.01)
Pokoje čisté, vše naprosto dezinfikované a řádně uklizené. Ačkoli je to ve středu Velenic, je tam absolutně dbáno na bezpečnost, jak v hotelu tak na hotelovém parkovišti jsou všude kamery. K hotelu patří malé ale zajímavé muzeum, pohodlná kavárna, půjčovna kol atd. Nepojedete domů nespokojeni, určitě se vám tam bude líbit také.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Szálloda Konsul ***, České Velenice
Include toll roads: yes no
Loading Street View...