– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Koliba Hubertka, Turdossin - Oravice

?? %

Koliba Hubertka (780 m), Turdossin - Oravice

mob. +421 904 503 503 (10-19 hod.) urbarska@kolibahubertka.sk
Koliba Hubertka [Nagyítás - új ablak]
16 0
Hely: V turistickom stredisku Oravice na severnej strane Západných Tatier. Lyžiarske stredisko 300 m, termálny aquapark Meanderpark 450 m. Možnosti peších túr priamo od koliby: Juráňova tiesňava, Magura Witowska (náučný chodník), Skorušina, Bobrovecká dolina na hrebeň Západných Tatier.
Szállás: Štýlová drevená koliba s ubytovaním až pre 16 osôb a vlastnou reštauráciou. V penzióne sú 2 štandardné izby (2-lôžkové) a 3 rodinné izby (v každej 2 lôžka + 2 prísteľky). Na každej izbe je vlastné soc. zariadenie. Reštaurácia s tradičnými jedlami aj špecialitami (nekupujeme polotovary, varíme podľa starej mamy, 50 miest + terasa 30 miest, mini detský kútik). WiFi internet. Parkovisko monitorované kamerovým systémom.
Ár: Ceny sú vrátane raňajok! Celoročne: 1 osoba na izbe 30 EUR/noc, 2 osoby 59 EUR/izba/noc, prístelka 17-23 EUR/noc (pre deti do 12 rokov 14-20 EUR/noc). Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko zadarmo, detská postielka 5 EUR/noc. Večera 7 EUR (dieťa 5 EUR). Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí. Rekreačný poplatok 0,30 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene.
Cím: Urbárska koliba Hubertka, Oravice 122, 027 12 Tvrdošín. Prevádzkovateľ: Urbár Tvrdošín. Kontaktná osoba: Michal Kopta.
Megjegyzések: Fizetett reklám.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Koliba Hubertka, Turdossin - Oravice
Include toll roads: yes no
Loading Street View...