– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Panzió Kera, Rosice

?? %
mob. +420 772 000 600 p.cvetkov@seznam.cz
Panzió Kera [Nagyítás - új ablak]
15 0
Hely: Na okraji Rosic u Brna, směrem na Tetčice. V malé vzdálenosti restaurace i supermarkety. Historické centrum Rosic 1 km (náměstí, zámek, starobylá kašna). Vlaková zastávka Rosice u Brna 1,2 km. Dobrá dojezdová vzdálenost na brněnský Masarykův okruh (7 km) i brněnské výstaviště (BVV, 15 km z větší části po dálnici). V okolí široké možnosti pro turistiku a výlety na kole (úzkokolejka ve Zbýšově, Ivančicko, Brněnská přehrada, údolí Oslavy atd.).
Szállás: Nově postavený rodinný penzion s komfortně vybavenými apartmány o velikosti cca 32 m2, s vlastním vchodem. V každém apartmánu je vlastní koupelna, vybavená kuchyně (varná deska, lednice, mikrovlnka), minibar, velká LCD televize a bezplatné WiFi připojení. Apartmány: č. 1 (3 lůžka + 2 přistýlky), č. 2 (pro 4 osoby), č. 3 (pro 3 osoby), č. 4 (2 lůžka + přistýlka). V areálu penzionu je soukromé, oplocené parkoviště.
Ár: Celoročně mimo významné akce: 4-lůžkový pokoj 250 Kč/os/noc, 3-lůžkový pokoj 267 Kč/os/noc, lepší 2-lůžkový pokoj 400 Kč/os/noc, ceny platí při plném obsazení pokoje, při ubytování jen 1 osoby na pokoji 600 Kč/pokoj/noc. Významné akce (Moto GP, Superbike, MSV): příplatek. Ceny jsou konečné (včetně místních poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen na 1 noc. Množstevní sleva je možná.
Cím: Penzion Kera, Tetčická 1480, 665 01 Rosice. Provozovatel: Petr Cvetkov.
Megjegyzések: Fizetett reklám.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Panzió Kera, Rosice
Include toll roads: yes no
Loading Street View...