– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Apartman Jakub, Česká Kamenice

Figyelmeztetés: A hirdetés nem naprakész! Ön egy archívum bejegyzést lát.

50 % (2)
Apartman Jakub [Nagyítás - új ablak]
11 0
Hely: V historickém centru České Kamenice, na hranici tří CHKO (Lužické hory, Labské pískovce a České středohoří) a nedaleko NP České Švýcarsko. V kostele Sv. Jakuba naproti domu se učil hrát na varhany český skladatel Antonín Dvořák, pro zájemce výstup na kostelní věž s prohlídkou expozice o historii města. V České Kamenici jsou památky i koupaliště (+2 termální 10 a 16 km). V okolí: Studenec s historickou rozhlednou, zachovalé bunkry z 2. světové války, skalní útvary, ZOO Děčín atd.
Szállás: Apartmány a pokoj v historickém domě. K dispozici je 2-lůžkový pokoj, 3-lůžkový apartmán a 4-lůžkový apartmán s 2 přistýlkami. V každé ubytovací jednotce je vlastní soc. zařízení, WiFi a vybavený kuchyňský kout s lednicí, vařičem, varnou konvicí a základním nádobím. Ubytování je standardně v provozu jen mimo zimu (v měsících 04-10), v zimě jen pro větší skupiny a pro delší pobyty. Parkování přímo u domu.
Ár: Léto a mimosezóna (měsíce 04-10): 2 a více nocí 250 Kč/os/noc (děti do 10 let 150 Kč/os/noc, přistýlka pro 5. a 6. osobu v apartmánu 150 Kč/noc), jen 1 noc 300 Kč/os. Ceny platí při ubytování 2 a více osob na pokoji či v apartmánu. Přes letní prázdniny jsou preferovány týdenní pobyty. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií).
Cím: Apartmá u Jakuba (apartmán Jakub), Mgr. Helena Brabcová, Jakubské náměstí 112, 407 21 Česká Kamenice
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

50 % (23. 8. 2015, 12.22)
Každý má právo na názor, ale měl by být objektivní. Pochvala pana majitele mě v tomto případě vůbec netěší. 1. Klienti si zmíněné ubytování sami vybrali, i když jim majitelem byla nabízena i jiná možnost volby! Žádné připomínky k čistotě ani vybavení pokojů neměli a to ani v průběhu pobytu ani při odjezdu. Při oprávněné reklamaci čistoty pokoje by majitel zjednal okamžitě nápravu nebo nabídl jiný pokoj. 2. Co se týče používání teplé vody, byli klienti poučení, že při každém problému mají volat majitele, který problém vyřeší. Stačilo přepnout knoflík ohřívače. 3. Jednoplotýnkový vařič je v pokoji pro 2 osoby. V apartmá přes chodbu, ve kterém byli ubytováni přátelé paní Terezy, je vařič dvouplotýnkový. Dosud si žádná rodina nestěžovala, že by s tím měla problém. 4. Pro parkování v okolí domu do 30 metrů je k dispozici min.6 parkovacích míst. Není nutné parkovat před soukromým domem souseda. "Úzká" ulička kolem kostela je průjezdná obousměrně i když auta parkují po obou stranách. 5. Má-li paní Tereza problém se soužitím s etnickou menšinou, měla by si předem zjistit, zda se v dané lokalitě nevyskytuje tato menšina. Ještě nikdy nebyl žádný klient nikým poškozen ani majetkově ani fyzicky. 6. Záloha se požaduje pouze z důvodu neserióznosti některých klientů, kteří nedodrží to, co si dojednali. Mrzí mě, že paní Tereza neumí jednat na rovinu, určitě bychom skutečné problémy vyřešili a ušetřili bychom si zkaženou náladu oba dva. Petr Brabec
(22. 8. 2015, 12.55)
User was staying here from 2015. július 15. to 2015. július 18..
I přes nízkou cenu má ubytování v "apartmánu" Jakub velmi nízkou kvalitu a rozhodně ho nedoporučuji. Bydleli jsme tam s přáteli pouze čtyři dny a po naší zkušenosti jsme se opravdu velmi těšili domů a nevím, jestli bychom týden vydrželi. Pan majitel je sice příjemný pán, ale to bylo asi tak to jediné příjemné na tomto ubytování. Parkování u domu není možné, protože hned vedle je nepříjemný pan soused, se kterým byste se mohli dostat do konfliktu, pokud byste omylem zaparkovali u jeho domu. Takže jediné parkování je v úzké uličce u kostela, kde sice nejezdí jiná auta často, ale pro změnu je to ulička etnické menšiny, která podle pana majitele nepůsobí problémy, ale to že se vám budou i přesto ochomýtat kolem auta nebo na vás pokřikovat, vám nemusí být zrovna dvakrát příjmené. Ubytování by nebylo tak hrozné, kdyby nebylo všudypřítomné špíny, pavučin, pavouků aj. Jde vidět, že úklid se tam provozuje ve stylu jen tak na oko, aby se neřeklo. Nejhorší na tom všem bylo ovšem sociální zařízení. Nevypadá nijak špatně až na to, že při sprchování se buď opaříte, nebo se umýváte pod ledvovou vodu, protože v objektu je průtokový ohřívač a ani pouhou minutu vám neteče voda o konstatní teplotě. My jsme měli v pokoji elektrický jednoplotýnkový vařič, a to mi nepřijde pro vaření moc vhodné, zláště třeba pro celou rodinu. I když si chce člověk uvařit jednoduché jídlo s přílohou, tak si na něj musí počkat, protože díky tomu se doba vaření dost prodlužuje. A pan majitel asi moc dobře ví, proč chce zaplatit dopředu 50% z ceny jako zálohu, protože my jsme měli opravdu chuť se obrátit na podpatku a jít si hledat jiné ubytování. Ale když už jsme tam měli být jednom čtyři dny, tak jsme se rozhodli to risknout. Ubytování je možná tak vhodné maximálně pro studenty, kteří jsou z kolejí zvyklí na ledacos nebo pro lidi se silnou náturou. Já nemusím bydlet ve čtyřhvězdičkových hotelech, ale pokud se nemůžu ani pořádně oprchovat, tak to mi opravdu hodně vadí. To mám teda lepší zkušenosti i s ubytováním v kempech. Tereza
Price / quality ratio30 %Staff40 %Surrounding environment50 %

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Apartman Jakub, Česká Kamenice
Include toll roads: yes no
Loading Street View...