– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Szálloda Viktor ***, Pozsony - Pozsonyligetfalu

Figyelmeztetés: A hirdetés nem naprakész! Ön egy archívum bejegyzést lát.

88 % (2)

Szálloda Viktor ***, Pozsony - Pozsonyligetfalu

hlavné mesto Bratislava / Kis-Kárpátok Térkép megjelenítése
Szálloda Viktor *** [Nagyítás - új ablak]
82 2
Hely: V tichej časti Bratislavy, medzi rodinnými domami, zároveň len pár ulíc od diaľnice D1 a D2. Železničná stanica Petržalka 500 m. V blízkosti hotela sa nachádzajú zastávky MHD s dostupnosťou spojenia priamo do centra mesta. Kulturné pamiatky: Bratislavský hrad, Michalská veža, Stará radnica, Dóm sv. Martina, hrad Devín, hrad Červený kameň.
Szállás: Hotel s 2-lôžkovými izbami a 4-lôžkovými apartmánmi. Každá izba má vlastné soc. zariadenie, wifi, TV, trezor, pracovný stôl. Izby sú so spojenými alebo oddelenými lôžkami. V hotelu je reštaurácia (kapacita 70 miest). Konferenčné služby (malá a veľká konferenčná miestnosť, klimatizovaný salónik pre rokovania, catering). Parkovanie v podzemnej garáži so stálym kamerovým dohľadom alebo pred budovou hotela.
Ár: Celoročne okrem sviatkov: 2-lôžková izba 50 EUR/izba/noc, 4-lôžkový apartmán 100 EUR/apartmán/noc. Sviatky (24.12.-26.12., 31.12.-1.1.): 2-lôžková izba 70 EUR/izba/noc, 4-lôžkový apartmán 140 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 1,70 EUR/os/noc. Raňajky 8 EUR. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Cím: Hotel Viktor ***, PaedDr. Ivona Podstavková, PhD., Kremnická 26, 851 01 Bratislava - Petržalka
Aktualizáció:
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

85 % (31. 3. 2014, 21.54)
User was staying here from 2014. február 20. to 2014. február 23..
Ubytování naprosto v pořádku, pokoj pěkný, čistý. Snídaně poměrně chudé, kvalitativně tak, že vše již dle vzhledu nese označení výrobku ARO (tedy nejlevnější výrobky z Makra). Snídani jsme měli v ceně, představa, že bych si je objednal za 7 euro na osobu je nemyslitelná. Nicméně taktéž bych se asi vrátil, i když 50 euro za dvoulůžák mi přijde moźná aź moc.
90 % (11. 6. 2013, 15.00)
User was staying here from 2013. május 2. to 2013. május 5..
Velmi pěkné, prostorné, čisté pokoje, dobrá postel, bohatá nabídka u snídaně v krásné restauraci. Škoda, že restaurace je otevřená jen na snídaně. Trochu mě zarazilo, že jsme nemohli být ubytovány ve 12,45/bouřka a déšť/myslím, že pokoj byl určitě připravený.Přesto bych se ráda vrátila.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Szálloda Viktor ***, Pozsony - Pozsonyligetfalu
Include toll roads: yes no
Loading Street View...