– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Panzió Hetényi Pincészet, Mecseknádasd

90 % (1)

Panzió Hetényi Pincészet (230 m), Mecseknádasd

+36 72 463 618, mob. +36 202 228 481 info@hetenyipince.hu
Panzió Hetényi Pincészet [Nagyítás - új ablak]
23 0
Hely: Na prosluněném svahu v krásné přírodě na okraji pohoří Mecsek, na počátku rekreačně oblíbeného údolí Óbánya. Horami prochází široká síť turistických tras, nejvyšší hora Mecseku Zengő 8,5 km pěšky po značené stezce přímo od penzionu. Poutavé historické město Pécs (UNESCO) 28 km.
Szállás: Penzion v rodinném vinařství s dobře vybavenými pokoji a apartmány, s velkým vinným sklepem a nabídkou vlastních speciálních vín, která se v supermarketu nepořídí. Pokoje i apartmány mají vždy vlastní koupelnu a kuchyňku: Luxury room (2 lůžka + přistýlka), Family suite (4 ložnice, až pro 10 osob), Apartment 1 (4 lůžka), Apartment 2 (pro 6 osob, 3 pokoje). Degustační terasa s krásným výhledem. Konferenční prostory vhodné i pro svatby a rodinné akce až pro 130 osob. Venkovní prostory se hodí i pro sportovní a jóga kempy.
Ár: Snídaně 2.000 HUF, polopenze (jen pátek-neděle mimo zimu) 4.000-5.000 HUF.
Cím: Hetényi János Pincészet (Vinařství János Hetényi), Rékavölgyi út 17., H-7695 Mecseknádasd, okres Pécsvárad, župa Baranya, Maďarsko. Kontaktní osoba: Emese Hetényi.
Megjegyzések: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Fizetett reklám.
Aktualizáció:
Video: Prezentace vinařství s apartmány

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

90 % (25. 12. 2021, 12.36)
User was staying here from 2021. október 17. to 2021. október 19..
Luxusní areál s velkolepým prostorem v krásné přírodě. V přízemí je obrovské sklepení se sudy s vinným mokem, při vstupu do penzionu na nás vždy zavanula příjemná vůně vína. Přestože jsme byli ubytováni v nejlevnějším pokoji, byl velmi prostorný, s velkou koupelnou i kompletní kuchyní. Snídaně byly řešeny dodávkou surovin do ledničky, z nich jsme si pak připravili snídani sami (osobně mám radši klasický styl snídaní v jídelně, ale chápu, že pro malý počet hostů je toto rozumná varianta). Obrovské díky však patří majitelům za dokonalou starost o hosty. V odjezdový den se nám pokazilo auto, majitelé překopali program svého dne, zajistili nám opravu a možné pokračování naší dovolené v Maďarsku.
Panzió Hetényi Pincészet, Mecseknádasd [Nagyítás - új ablak] Panzió Hetényi Pincészet, Mecseknádasd [Nagyítás - új ablak] Panzió Hetényi Pincészet, Mecseknádasd [Nagyítás - új ablak]
Price / quality ratio90 %Cleanliness90 %Staff100 %Surrounding environment100 %Eating80 %

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Panzió Hetényi Pincészet, Mecseknádasd
Include toll roads: yes no
Loading Street View...