– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Flight Park Javorový, Třinec - Oldřichovice

90 % (1)

Flight Park Javorový (450 m), Třinec - Oldřichovice

mob. +420 722 917 181 skola@elspeedo.cz
Flight Park Javorový [Nagyítás - új ablak]
22 0
Hely: U spodní stanice lanovky na beskydskou horu Javorový (daleké výhledy, horská chata), na okraji třinecké části Oldřichovice. V okolí trasy pro pěší turistiku, MTB a downhill i geolokační hra pro děti Příběhy Javorových mužíků. Autobusová zastávka 500 m.
Szállás: Ekologický rekreační areál s turistickou ubytovnou (hostelem), barem, lesním kempem a paraglidingovou školou. V chatě je 7 pokojů (2- až 5-lůžkových) s vlastní koupelnou a společnou kuchyní (lednice, myčka nádobí) s jídelnou. Prezentační místnost s posezením pro 20 osob. Bar s možností občerstvení (po domluvě i snídaně, obědy či večeře). Odpočinková terasa s mohutným prorůstajícím javorem. U chaty je velké parkoviště, dětské hřiště, venkovní posezení i pódium pro kulturní vystoupení. Lesní stanový kemp, Hamaka zone, stellplatz pro obytná auta a karavany s elektrickou přípojkou, WC, sprcha, ohniště, krytý prostor pro přípravu jídla.
Ár: Pokoje: 450 Kč/os/noc (při plném obsazení pokoje nebo možnosti doobsazení cizí osobou), 2 osoby samostatně na pokoji 600 Kč/os/noc, 1 osoba samostatně 1.000 Kč/pokoj/noc, přistýlka 250 Kč/noc. Kemp: 200 Kč/os/noc. Děti do 3 let zdarma. Snídaně 90 Kč, večeře 95 Kč. Při ubytování jen na 1-2 noci příplatek 300-400 Kč/pokoj. Ceny jsou vč. DPH, rekreačního poplatku i povlečení a platné celoročně.
Cím: Flight Park Javorový, Oldřichovice 1021, 739 61 Třinec. Provozovatel: El Speedo s.r.o. Odpovědná osoba: Dalibor Carbol. Kontaktní osoba: Petra Rečková.
Megjegyzések: Fizetett reklám.
Aktualizáció:
Video: Představení rekreačního areálu v polské recenzi

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

90 % (23. 3. 2022, 13.44)
User was staying here from 2022. március 10. to 2022. március 13..
Krásná, moderní a účelná ubytovna. Původně jsem se trochu obával, že pokoj bude malý, ale byla to zbytečná obava. Všude bylo čisto, i pod postelemi, kterými se dá snadno hýbat (což usnadňuje i úklid). Moc se mi líbilo architektonické řešení všech prostor. Nádherná terasa otočená do klidné části za domem, kde nás každý den ráno krásně vítalo sluníčko. Hosty tu tak nijak neruší turisti procházející před chatou směrem k lanovce. Stačilo udělat jen pár kroků přes terasu a byli jsme ve společné kuchyňce, která je bohatě vybavená. Snídaně jsou možné jen někdy (po dohodě), otevírací doba baru je také omezená.
Price / quality ratio80 %Cleanliness100 %Staff90 %Surrounding environment90 %Eating90 %

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Flight Park Javorový, Třinec - Oldřichovice
Include toll roads: yes no
Loading Street View...