– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Flanderhof Manor, Veresmart - Dolmány

80 % (1)

Flanderhof Manor (430 m), Veresmart - Dolmány

mob. +40 755 561 287 flanderhof.transylvania@gmail.com
Flanderhof Manor [Nagyítás - új ablak]
Hely: V malé a klidné vsi Daia v poutavé krajině opevněných saských kostelů, 12 km východně od historického města Sibiu (Sibiň), v podhůří vysokých hor Fagaraš a Cindrel. Solná jezera Ocna Sibiului (přírodní koupání ve slané vodě) 27 km.
Szállás: Krásně opravený venkovský zámeček ze 14. století s penzionem, historickými dřevěnicemi a ušlechtilou zahradou. V hlavní budově penzionu je 20 pokojů s vlastní koupelnou. V areálu jsou také 4 historické dřevěné chalupy převezené z regionu Maramureše, v každé je moderně přestavěný interiér a 2-3 pokoje. Konferenční sál s otevřenou terasou, vhodné pro společenské akce i koncerty. Součástí exteriéru je 22 metrů dlouhý dřevěný krytý most, který pokračuje do přilehlého sadu. Krásný rozhled do kraje poskytuje vyhlídková věž vybavená knihovnou a uměleckými předměty.
Cím: Pensiunea Flanderhof Manor, Dj 106s nr. 175, ves Daia, obec Roșia, župa Sibiu, Rumunsko. Majitel: Jan De Maere. Kontaktní osoba: Maria Juca.
Megjegyzések: Fizetett reklám.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

80 % (6. 9. 2023, 13.20)
User was staying here from 2023. július 24. to 2023. július 27..
Zajímavá residence ve stylu komfortní venkovské usedlosti či zámečku. Byli jsme ubytovaní v bytě v suterénu, který byl trochu chladnější (v létě to nijak nevadilo). Jsou tu i komfortnější pokoje zámeckého provedení. Trochu nám chybělo, že se nedělají snídaně, ale každý si může vařit ve společné kuchyňce. Všude je spousta prostoru. A hlavně parádní vyhlídková věž. Přinést si snídani sem ke stolu, nebo si tu večer popít pivo či limo, a rozhlížet se po krajině je úžasný zážitek! V areálu je taky krásný krytý dřevěný most a spousta dalšího místa k posezení. Vesnička je poměrně chudá, ale má hned 2 obchody s potravinami.
Cleanliness90 %Staff90 %Surrounding environment80 %

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Flanderhof Manor, Veresmart - Dolmány
Include toll roads: yes no
Loading Street View...