– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Faház Anka, Zár

?? %

Faház Anka (975 m), Zár

mob. +421 907 259 674, pevná +421 524 498 060 drevenicaanka@gmail.com
Faház Anka [Nagyítás - új ablak]
20 0
Hely: Pod Belianskymi Tatrami v podtatranskej obci Ždiar (pamiatková rezervácia ľudovej architektúry). Peší túry do Belianskych Tatier, Spišskej Magury, poľských Tatier a Zakopaného. Lyžovanie na vlekoch priamo v obci v lyžiarskych strediskách Strednica, Strachan (50 m od drevenice) a Bachledova dolina.
Szállás: Drevenica s celoročnou prevádzkou. 4 samostatné izby (2x3, 2x4 lôžka) a apartmán (max. 6 osôb). Izby sú s TV-SAT a vlastným soc. zariadením (sprcha, WC). Apartmán má dve izby aj vlastnú kuchyňku. Spoločná vybavená kuchyňa (plynový sporák s el. rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) s jedálenským stolom. Spoločenska miestnosť. Miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží. Altánok s posedením a grilom s výhľadom na panorámu Belianskych Tatier. Bezplatné parkovanie áut. Ústredné kúrenie. Možné stravovanie. Ponúkame pomoc pri plánovaní túr a zabezpečenie dopravy, lyžiarskeho inštruktora, horských bicyklov a jazdy na koni (za poplatok).
Ár: Celoročne: izby 28 EUR/os/noc, apartmány 30 EUR/os/noc, ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb aj iba na 1 noc, pre viac osôb alebo dlhšie pobyty ceny v lete od 19 EUR/os/noc, v zime od 20 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok pre obec Ždiar 0,80 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene.
Cím: Drevenica Anka, Ždiar 443, 059 55 Ždiar. Prevádzkovateľka: Anna Slodičaková.
WWW:
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Faház Anka, Zár
Include toll roads: yes no
Loading Street View...