– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Menedékház Limba pod Rakytovem, Liptovské Revúce

?? %

Menedékház Limba pod Rakytovem (1.210 m), Liptovské Revúce

mob. +421 918 659 688 (přímo na Limbu), +421 948 046 582 (Juraj Planý), +421 949 169 066 (Vojto Keder), +421 910 222 526 (Marián Hrebik) info@utulnalimba.sk
Menedékház Limba pod Rakytovem [Nagyítás - új ablak]
25 0
Hely: Na Velké Fatře, pod vrcholem hory Rakytov (1.597 m), u žluté turistické značky vedoucí z osady Teplô Teplou dolinou do severního Rakytovského sedla, asi 20 minut pod sedlem. Přístup k chatě je možný jen pěšky, z osady Teplé trvá necelé 2 hodiny. Teplé (Teplô) leží mezi Liptovskou Osadou a Nižnou Revúcou, nachází se zde hájovna a autobusová zastávka.
Szállás: Turistická útulna s non-stop provozem pro přespání až 25 turistů. Na chatě je 15 matrací v patře (nutný vlastní spacák) a nouzově i místo pro 10 lidí na zemi v jídelně (matrace poskytneme). Možnost občerstvení v omezené míře (pivo, čaj, chipsy, minerálka, polévka, párky, smažená vejce atd.). Voda z pramene přímo u chaty. Chatařem je oficiální horský vůdce (možnost průvodcovských služeb po okolních horách, rady s přípravou výletů atd.). U chaty je možné i stanovat. Chata funguje od začátku roku 2013, se slavnostním zahájením 30.3.2013.
Ár: Za přenocování se vybírá dobrovolný poplatek, doporučená částka je 5 EUR/os/noc.
Cím: Turistická útulna Limba pod Rakytovom (horská chata Limba, na některých mapách jako salaš pod Rakytovom), Dalibor Belluš, Teplá dolina, Liptovské Revúce. Správce a chatař: Juraj Planý. Další chataři: Vojto Keder, Marián Hrebik.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Menedékház Limba pod Rakytovem, Liptovské Revúce
Include toll roads: yes no
Loading Street View...