– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Házikó Pod Chlebem, Šútovo

?? %

Házikó Pod Chlebem (1.423 m), Šútovo

chatári: +421 905 861 042 chatarka@chatachleb.sk
Házikó Pod Chlebem [Nagyítás - új ablak]
63 0
Hely: Na Malé Fatře ve výšce 1423 m n.m. (nejvýše položená turistická chata na Malé Fatře). Nedaleko Snilovského sedla (30 minut pěší chůze), kam vede kabinková lanovka z Vrátne doliny (ze směru od Těrchové). Přístup ze Šútova 2 hodiny 40 minut. U chaty lyžařské vleky. Nádherný výhled na okolní hory i město Martin.
Szállás: Horská chata s celoročním provozem. Vody je dostatek. Možnost stravování, teplé jídlo každý den. Od roku 2009 nově čistě vymalované pokoje, nové polštáře a peřiny, nové podlahy. Tři pokoje (6, 8 a 9 postelí). Možnost přespat i na zateplené povale (půda s vytápěním, kapacita 40 míst), na povale je potřeba mít vlastní spacák a karimatku. U chaty je určené místo na stanování. Chata má československé vedení v sestavě: Janka (z Martina) a Drahoš (z Plzně), působí i na nedaleké chatě Pod Suchým. Současná chata je postavená na místě původní hospodářské budovy, která v roce 1982 vyhořela.
Ár: Postele: s povlečením 10 EUR/os/noc. Povala (půda): ve vlastním spacáku 8 EUR/os/noc. Stanování před chatou: 1 EUR/os/noc. Ceny jsou platné po celý rok, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Cím: Chata Pod Chlebom (horská chata Pod Chlebom, turistická chata Chleb), hřeben Malé Fatry, Šútovo. Chataři: Janka Parížeková a Drahoš Štěpanovský.
Aktualizáció:
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

Iveta (20. 9. 2012, 09.57)
Dobrý den, nádherné místo, stylové ubytování, výborná kuchyně a milý personál. Vřele doporučuji. Iveta
Miroslav (1. 8. 2012, 14.06)
Dobrý den, sice je to 1 rok, kdy jsme po strašným ale krásným výstupu byli na vaší chatě.Sice jsme nebyli ubytovaní,ale měli jste výbornou šošovicovou polívku a úžasnou horkou Demenovku a pivo Steiger,které podle mně patří mezi nejepší slovenské piva.Sice jsme nepřenocovali, ale věřím ,že je rovněž fajn, navíc v krásným prostředí.teď můžu o tom tak akorát psát,jsem po operaci hlavy.....

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Házikó Pod Chlebem, Šútovo
Include toll roads: yes no
Loading Street View...