– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Menedékház Pancíř, Železná Ruda - Pancíř

90 % (1)

Menedékház Pancíř (1.214 m), Železná Ruda - Pancíř

+420 376 397 227 (i fax), mob. +420 602 289 705 klasterkova.v@seznam.cz
Menedékház Pancíř [Nagyítás - új ablak]
32 0
Hely: Na vrcholu šumavské hory Pancíř, u konečné stanice sedačkové lanovky ze Špičáku u Železné Rudy. Přímo za chatou je lyžařský vlek dlouhý 800 m. V okolí je bohatá síť turistických tras.
Szállás: Horská chata s restaurací a rozhlednou. Pokoje na chatě jsou jednoduše zařízené, 2-, 3- a 4-lůžkové, některá lůžka jsou na palandách. Některé pokoje mají vlastní koupelnu, ostatní mají soc. zařízení společné. V chatě je útulná restaurace s krbem a venkovní terasou s panoramatickým výhledem. Společenská místnost s TV. Bezplatné WiFi připojení. Před chatou je dětské hřiště. Chata je vhodná i pro školy v přírodě a lyžařské kurzy.
Ár: Celoročně: pokoj se společným soc. zařízením 350 Kč/os/noc, pokoj s vlastní koupelnou 450 Kč/os/noc. Připlácí se rekreační poplatek 17 Kč/os/noc. Ceny platí při uhrazení všech lůžek na pokoji. Snídaně 80 Kč, večeře 110 Kč. Při týdenním pobytu s polopenzí výhodnější cena.
Cím: Horská chata Pancíř (turistická chata na Pancíři), Pancíř 2, 340 04 Železná Ruda. Provozovatel: Vendula Klášterková.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

90 % (29. 2. 2016, 14.08)
User was staying here from 2015. december 26. to 2015. december 31..
+Celkový dojem: Spokojenost téměř maximální. Bydlení na rozhledně?! Co může být krásnější! +Poměr cena/kvalita: Vzhledem k termínu naší návštěvy byla cena za dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením odpovídající. Pokoj byl čistý, prostorný a nově zařízený. +Čistota: Bez jakéhokoli problému, pouze bez doplňování toaletního papíru na záchodě v pokoji. +Personál: Velice vstřícný, ochotný vyhovět, naprosto bez problémů. +Okolní prostředí: Proto jsme si toto ubytování vybrali. Romantika, nádherná rána a ještě krásnější západy slunce. Díky sedačkové lanovce která končí u rozhledny se lze i po náročných výletech vracet i touto snadnější cestou. Výlety do okolí perfektní. +Stravování: Snad jediné mínus. Snídaně k ubytování dobré. Jídlo na obědy a večeře průměrné. Jedli jsme všehovšudy 3x a pokaždé nějaký nedostatek. Jednou úplně studená příloha, jednou masová směs bez masa, na třetí nedostatek si už přesně nevzpomínám. Stravovali jsme se pak jinde. Jediná skvrnka na kráse kterou bych nezmiňoval kdyby na dveřích nebyla nálepka s udělenýma hvězdičkama od mě neznámého následovníka pana Pohlreicha.
Price / quality ratio100 %Cleanliness100 %Staff100 %Surrounding environment100 %Eating60 %

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Menedékház Pancíř, Železná Ruda - Pancíř
Include toll roads: yes no
Loading Street View...