– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Menedékház Veľký Inovec, Aranyosmarót - Veľký Inovec

55 % (4)

Menedékház Veľký Inovec (870 m), Aranyosmarót - Veľký Inovec

mob. +421 905 902 127 (chata), +421 903 067 120 (KST) chladekludo@post.sk
Menedékház Veľký Inovec [Nagyítás - új ablak]
30
Hely: V centru pohoří Pohronský Inovec, 150 m od vrcholu Velkého Inovce, daleko od civilizace. V okolí hustá síť turistických a cyklistických tras, kolem chaty prochází známá dálková Rudná magistrála.
Szállás: Horská chata s kapacitou 30 lůžek ve 3 pokojích pro nenáročné, možné ji ještě rozšířit o přespání v podkroví. V chatě je voda, elektřina i Internet. Výborná restaurace s levnými cenami. Na horské chatě panuje krásná atmosféra a pracuje zde příjemný personál. Chata bývá v provozu zpravidla o víkendech, otevírací dobu je však potřebné si předem ověřit.
Ár: S vlastním spacákem 3,3 EUR/os/noc, s lůžkovinami 5 EUR/os/noc.
Cím: Turistická chata na Veľkom Inovci (horská chata Veľký Inovec, turistická chata Velký Inovec), MO KST Hviezdoslavova 26, 953 01 Zlaté Moravce 1. Bývalý chatař: Jozef Cigáň. Provozovatel: KST Zlaté Moravce (Klub slovenských turistov).
Megjegyzések: Foto: Tomáš Trstenský, 2007, Hiking.sk. Od jara 2013 je chata mimo provoz! Občerstvení je možné získat jen sporadicky, pokud na chatě pracují dělníci a provádí opravy.
Aktualizáció:
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

10 % (25. 9. 2021, 22.47)
User was staying here from 2021. szeptember 25. to 2021. szeptember 25..
Nerad pisem negativne recenzie, ale dneska sme boli s detmi na tejto chate a chceli sme sa najest. No ten starsy pan, ktory nas obsluhoval, asi nemal svoj den. Od zaciatku bol protivny, vynadal nam, ze tak neskoro na turu sa nechodi (boli asi 2 hodiny poobede), ked som sa spytal, ci je gulas stiplavy, tak mi frkol, ze nevie, on to nevaril. Ocividne sa mu nechcelo. Fajn. Beiem to. Ale naco tam potom pracuje?? Lebo ked sa uz raz rozhodol stat za tym pultom, musi s tym ratat, ze pridu ludia, ktori budu mar otazky charakteru: kde je wecko, ci maju este kofolu, alebo ze priblizne kedy bude polievka hotova. Ked tomuto panovi tieto otazky lezu na nervy, nemal by tam radsej pracovat, ako spravat sa k ludom jak sedlak. S pozdravom, Zoli
Price / quality ratio40 %Staff10 %
(29. 7. 2013, 11.23)
Chata je jednoducho zavretá, bez akýchkoľvek informácií. Boli sme tam tento víkend a dosť nás to v tom teple prekvapilo, keďže sme tam rátali s doplnením zásob.
(12. 5. 2013, 15.16)
User was staying here from 2011. szeptember 29. to 2011. szeptember 30..
Dobrý deň, v minulosti sme navštívili chatu viackrát, a boli sme veľmi spokojní nekomerčnou atmosférou a rodinným prostredím pokiaľ ide o jedlo i nápoje. Žiaľ, celá skupina sme začiatkom apríla 2013 cez víkend vybrali na túru smerom k tejto chate, no boli sme nepríjemne prekvapení. Chata bola zatvorená a nedozvedeli sme sa prečo, pretože podľa webovej stránky je chata cez víkend prístupná. Bol síce ešte sneh, ale príjemný čas na lesnú prechádzku. Podobne sme sa pri chate stretli s viacerými inými turistami, ktorí sa tiež smutne konštatovali, že cieľ ich výletnej cesty nebol naplnený.
100 % (29. 9. 2012, 12.02)
Bola som velmi spokojná. Ubytovanie, strava, príjemná obsluha, aj kolektív - všetko na výbornú. Som ale velmi sklamaná a nahnevaná, že sa zavrela, a to od 23.9 2012. Nemám žiadne informácie, kedy sa znova otvorí, ak to niekto vie, nech sem prosím napíše, ďakujem.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Menedékház Veľký Inovec, Aranyosmarót - Veľký Inovec
Include toll roads: yes no
Loading Street View...