– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Üdülőház U studny, Dolní Věstonice

?? %
mob. +420 777 688 846 darina.studenkova@centrum.cz
Üdülőház U studny [Nagyítás - új ablak]
9 0
Hely: V malé vinařské obci Dolní Věstonice pod severními svahy Pálavy, v místě s pěkným výhledem na vinohrady a Děvín. Jen pár stovek metrů od domu se nacházejí Mušovská jezera (přírodní rezervace Věstonická nádrž s bohatou faunou a Novomlýnská nádrž sloužící k rekreaci, koupání i rybaření). Muzeum Věstonické Venuše 200 m. V okolí je mnoho možností pro cyklistické i pěší výlety.
Szállás: Nově postavená (v roce 2017), kompletně zařízená chalupa (rodinný dům) pro 9 osob s uzavřenou zahradou, bazénem a vinným sklípkem. V domě jsou 3 ložnice (1x2, 1x3, 1x4 lůžka), obývací pokoj s kompletně zařízeným kuchyňským koutem (lednička s mrazákem, el. trouba se sklokeramickou varnou deskou, rychlovarná konvice, mikrovlnka), 2x koupelna (WC, sprchový kout), WiFi internet. Soukromí zajištěno. Uzavřená zahrada k relaxování s venkovním posezením, grilem, zastřešenou pergolou, dětským hřištěm a bazénem. Hosté mohou využívat i zrekonstruovaný vinný sklep. Možnost parkování před domem i v uzavřeném dvoře.
Ár: Celoročně mimo Silvestr: 2.800 Kč/chalupa/noc (tj. při 9 osobách 311 Kč/os/noc), min. 2 noci, o letních prázdninách jen týdenní pobyty (so-so). Silvestr: 4.000 Kč/chalupa/noc, min. 3 noci. Pejsek 100 Kč/noc. Dětská postýlka zdarma. Připlácí se elektřina podle skutečné spotřeby. Rekreační poplatky i povlečení jsou v ceně.
Cím: Chalupa U studny, Školní 89, 691 29 Dolní Věstonice. Provozovatelka: Darina Studénková.
Megjegyzések: Fizetett reklám.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Üdülőház U studny, Dolní Věstonice
Include toll roads: yes no
Loading Street View...