– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Üdülőház u Mariana, Runina

91 % (1)

Üdülőház u Mariana, Runina

mob. +421 949 839 398 chalupaumariana@gmail.com
Üdülőház u Mariana [Nagyítás - új ablak]
12 3
Hely: V obci Runina v národnom parku Poloniny, priamo pod hlavným hrebeňom pod vrchmi Ďurkovec (1188 m), Riaba skala (1192 m). Snina 34 km (spojenie autobusom). Chata sa nachádza blízko pri kostole.
Szállás: Chalupa s kapacitou 12 lôžok, pre milovníkov prírody. Ubytovanie je otvorené od 15.3. do 31.10. V každej izbe je vlastné WC, kúpeľňa s teplou vodou, kuchyňa aj pec na drevo.
Ár: Celoročně: 1 noc 12 EUR/os, 2 a viac nocí 9 EUR/os/noc, vo vykurovacej sezóne príplatok 2 EUR/izba/noc. Deti do 4 rokov zdarma. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.
Cím: Chalupa u Mariana (skôr Chalupa Runina), Dr. Pavel Sisák, Runina 65, 067 65 Topoľa. Kontaktná osoba: Anna Hunčárová.
Megjegyzések: Fizetett reklám.
Aktualizáció: 2019. december 2.
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

91 %M+J (6. 3. 2012, 10.14)
User was staying here from 2010. október 15. to 2010. október 19..
Tak sem, do tehle bohem temer zapomenute vesnicky uz jezdime mnoho let, moc se nam tu libi, radi se sem vracime. Takovou atmosferu a tak temne nebe, s jiskricima hvezdama zrejme nemaji nikde na Slovensku. Zvlaste podzim je tu nadherny, kdyz se bukove lesy okolo zbarvi do neskutecnych barev. Turistu velmi malo, cykliste skoro zadni, v lesich boruvky a hriby. Ubytovani v pohode, zadny ctyrhvezdickovy hotel to neni, ale zato velka romantika- topeni drevem, stare kachlaky a pec v kuchyni, joo proste moc fajn tady je! Runina je proste svá...

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Üdülőház u Mariana, Runina
Include toll roads: yes no
Loading Street View...