– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Turistaszálló Horecká škola, Kostelecké Horky

?? %

Turistaszálló Horecká škola (325 m), Kostelecké Horky

mob. +420 737 864 018 petra.jurgova@nadorlici.cz
Turistaszálló Horecká škola [Nagyítás - új ablak]
28 0
Hely: V Kosteleckých Horkách, 6 km od žst. Choceň, 3 km od zast. Plchůvky. V horní části obce u lesa. V Kosteleckých Horkách je zastávka autobusu, malé IC, středisko environmentální výchovy a muzeum. V okolních obcích i hospody (do 3 km). Ideální podmínky pro cykloturistiku, naučná cyklostezka Poorličím. Koupání a houbaření. Zámky Častolovice, Doudleby n.O., hrady Potštejn a Litice.
Szállás: Ubytovna v budově bývalé školy. V ubytovně jsou dva 10-lůžkové pokoje (s patrovými postelemi a společným sociálním zařízením) a samostatný apartmán (se 2- a 4-lůžkovým pokojem a vlastním sociálním zařízením). Společná plně vybavená kuchyňka k vlastnímu stravování a samostatná jídelna. Prostorná společenská místnost (stolní hry, ping-pong, stolní fotbálek, šipky). WiFi připojení zdarma. Možnost pronájmu školících prostor i domluvení edukačních programů.
Ár: Celoročně: 220 Kč/os/noc, zapůjčení povlečení 100 Kč/os/pobyt. Připlácí se energie podle skutečné spotřeby. V zimě (od 1.10. do 30.4.) min. 4 osoby, mimo zimu ceny platí i při ubytování jen 1 osoby. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Cím: Turistická ubytovna Horecká škola, Středisko environmentální výchovy, Kostelecké Horky 57, 517 41 Kostelecké Horky. Provozovatel: Nad Orlicí, o.p.s. Kontaktní osoba: Petra Jurgová. Dřívější provozovatelé: INEX SDA (Sdružení dobrovolných aktivit) a ČSOP Modrý dům.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Turistaszálló Horecká škola, Kostelecké Horky
Include toll roads: yes no
Loading Street View...