– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Kemping a restaurace U Varských, Zvíkovec - Kalínova Ves

?? %
mob. +420 603 43 98 92 uvarskych@uvarskych.cz
Kemping a restaurace U Varských [Nagyítás - új ablak]
6 0
Hely: V chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko v údolí Berounky v osadě Kalínova Ves u Zvíkovce. Hrady v okolí: Křivoklát, Krakovec, Žebrák a Točník, Týřov. Zábava: motokáry Žebrák, čtyřkolky Lubná u Rakovníka, aquapark Hořovice.
Szállás: V kempu ve vlastním stanu či zapůjčeném karavanu (pro 2 nebo 4 osoby, skříňky,dřez s tekoucí vodou, lůžka, elektroinstalace 230V). Plocha pro stany rozdělená na část zastíněnou a část na louce. V obou částech ohniště, dětské koutky (pískoviště, houpačky, kolotoče). Společné sociální zařízení a kuchyňka s teplou vodou a lednicí. Dětský bazének s chemickou úpravou a filtrováním vody, zapůjčení šlapadel nebo lodičky, zakoupení rybářských povolenek, zajištění projížděk na koních. Restaurace, zábavné automaty (auta, šipky, fotbal), biliard. Kemp je v provozu v měsících 05 (víkendy), 06-08 (non-stop), 09 (víkendy).
Ár: Ve stanu či karavanu: osoba 40 Kč/noc, stan 40 Kč/noc, karavan pro 2 osoby 200 Kč/noc (včetně osob), karavan pro 4 osoby 450 Kč/noc (včetně osob), auto 40 Kč/noc, elektrická přípojka 10 Kč/kWh. Sprcha 25 Kč. Pes 10 Kč/noc. Povlečení a lůžkoviny 50 Kč/os/pobyt. Ceny jsou konečné (rekreační poplatek se nepřiplácí).
Cím: Kemp U Varských (camp U Varských, ATC U Varských, autokemp U Varských), Igor Tjutčev, Zvíkovec - Kalínova Ves, 338 08 Zbiroh
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

Igor (1. 7. 2012, 14.08)
Reakce na Marii Bradáčovou: Nebudu reagovat na váš názor, to nemá smysl. Přesto několik poznámek. 1)Hygienická stanice neschválí provozování kempu bez zákonného sociálního zázemí.A věřte, že zde jsou každou chvíli a jsou přísní. Takže opravdu máme splachovací WC i sprchy, viz www.uvarskych.cz, všechny prostory tam jsou zobrazeny. 2)Pokud jste tady byla v týdnu, tak tady bylo opravdu pár lidí, takže bylo v našich silách stanovací prostory udržovat čisté.Uklízí se minimálně 2x denně. 3) Co se týče kuchyně, opravdu prodáváme 2 - 3 polotovary Nowaco, jsou však na jídelním lístku uvedeny pod čarou s označením, že se jedná o polotovary (smažené žampiony, květák)Jinak je běžně na jídelním lístku 6 - 8 připravovaných jídel. 1)Co se týče piva, ne všem chutná Gambrinus, který točíme. Navíc, pokud ho necháte na sluničku v kelímku delší dobu, souhlasím, pak se pít nedá. Nezlobte se, ale byla jste nekde jinde? My totiž rákosí tady nemáme. Hezký den Igor Tjutčev, správce kempu U Varských
Marie (27. 6. 2012, 15.00)
Stoprocentně nedoporučuji.Nepořádek,WC u stanů hledáte marně.Nezbývá než chodit k řece do rákosí.Jídlo z polotovarů,pivo dle manžela nechutné.Nikdy více.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Kemping a restaurace U Varských, Zvíkovec - Kalínova Ves
Include toll roads: yes no
Loading Street View...