– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Agrokemp Sedliacky dvor, Breznóbánya - Rohozná

100 % (1)
+421 486 117 218, mob. +421 911 078 303 info@sedliackydvor.com
Agrokemp Sedliacky dvor [Nagyítás - új ablak]
0 0
Hely: V Rohoznej pri Brezne, v širokom údolí v podhorí Veporských vrchov a Muránskej planiny. Okolie kempingu pozostáva z úbočí, kopcovitých lúk a lesa s širokým výhľadom, je vhodné pre turistiku. Turistické a cykloturistické trasy začínajú priamo pri kempingu. Bystrianska jaskyňa 15 km. V blízkosti kempu je možnosť zberu húb. Vlaková zastávka Rohozná 2 km. Brezno 8 km.
Szállás: Agroturistický kemp poskytujúci klidnú vidieckú dovolenku na farme. Spoločné kúpelne a toalety. Miestnosť na umývanie riadu s teplou vodou. Multifunkčná izba, kde možno variť na starodávnom ohništi a plynovom variči, stoličky a stôl na jedenie. K dispozícii je pračka. Bio jazero na plavanie s krásným výhľadom. Ohnisko pre spoločenské akcie (zapozičiavame veľký kotol), k dispozícii je gitara. Velká spoločná miestnosť (nová drevená šopa). Možnosť starať sa o malé zvieratá, zakladať večerný oheň. V ovocnom sade si môžte užiť oddychu v závesných hojdačkách a na terase si môžte vychutnať chladené pivko alebo domáci likér. Bezplatné WiFi. K dispozícii digitálne turistické trasy pre mobilné telefony.
Ár: Osoba 3,75 EUR/noc (dieťa 4-15 rokov 2,75 EUR/noc). Veľký stan 3 EUR/noc, malý stan 2 EUR/noc. Obytný príves (karavan) 4 EUR/noc, obytné auto (camper) 5 EUR/noc, prípojka elektriny 3,75 EUR/deň. Auto 2,25 EUR/noc, motorka 1,75 EUR/noc. Pes 1 EUR/noc. Rekreačný poplatok mestu Brezno 0,50 EUR/os/noc.
Cím: Camping Sedliacky dvor (kemp Sedliacky dvor, camp Sedliacky dvor, ATC Sedliacky dvor), Hliník 7, 977 01 Brezno - Rohozná. Prevádzkovatelia kempu: Jordi, Mick, Monique a Dion Suppers.
Aktualizáció:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

100 % (12. 7. 2021, 18.04)
User was staying here from 2021. július 9. to 2021. július 12..
Najlepší z campov na Svk a to sme ich pochodili veľmi veľa. Tento je však iný. Vo všetkom iný. Poriadok, čisto, voňavé WC, čisté sprchy, všetko má svoje miesto, poriadok po sebe treba dodržiavať, to je samozrejmosť, môžete tam uvariť, nie ste odkázaný na suchú stravu, čo je úžasné, hlavne kvôli deťom. A tie úžasné zvery... detičky si prídu na svoje určite, majitelia kempu mysleli hlavne na nich, majú tam k dispozícii kolobežky, bicykle, kočík, lopty a ešte oveľa viac.. Majú všade navôkol zeleň, nádherné údolie, všetko po ruke. Pre turistiku okolitú x možností. Ten kľud, tú atmosféru, ten servis to je jednoducho top. Maximálna spokojnosť, určite sa s priateľom ešte vrátime.
Agrokemp Sedliacky dvor, Breznóbánya - Rohozná [Nagyítás - új ablak] Agrokemp Sedliacky dvor, Breznóbánya - Rohozná [Nagyítás - új ablak] Agrokemp Sedliacky dvor, Breznóbánya - Rohozná [Nagyítás - új ablak] Agrokemp Sedliacky dvor, Breznóbánya - Rohozná [Nagyítás - új ablak] Agrokemp Sedliacky dvor, Breznóbánya - Rohozná [Nagyítás - új ablak]
Price / quality ratio100 %Cleanliness100 %Staff100 %Surrounding environment100 %Eating100 %

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Agrokemp Sedliacky dvor, Breznóbánya - Rohozná
Include toll roads: yes no
Loading Street View...