– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Kemping Liptovský Trnovec - Mara Camping, Liptótarnóc

Figyelmeztetés: A hirdetés nem naprakész! Ön egy archívum bejegyzést lát.

?? %

Kemping Liptovský Trnovec - Mara Camping, Liptótarnóc

Kemping Liptovský Trnovec - Mara Camping [Nagyítás - új ablak]
80
Hely: Na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku, 6 km od mesta Liptovský Mikuláš. Liptovská Mara je obľúbená pre milovníkov vodných i outdoorových športov (dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing), možnosť rybolovu, vyhliadkovej plavby loďou. Cyklotúry, turistika a veľa ďalších možností.
Szállás: Kemp s prevádzkou od 1.5. do 30.9. Chatky (20x): v každej je izba (4 lôžka), kuchynka (chladnička, základné riady a vybavenie) a soc. zariadenie. Kempovanie (stanovanie): upravená trávnatá plocha (3.400 m2) s možnosťou napojenia na elektriku, spoločná kuchynka, prístup z asfaltovej komunikácie. Celý areál je uzatvorený, oplotený, strážený kamerovým systémom a bezpečnostnou službou. V areáli kempu je Wi-Fi, práčka, potraviny, požičovňa športových potrieb, futbalové ihrisko, volejbalové ihriská, stolný tenis, petang, altánky s ohniskami, šmýkačky, hojdačky, disco bar.
Ár: Chatka (4 osoby) a apartmán (6 osôb): sezóna (15.06.-31.08.) 48-58 EUR/chatka/noc, mimosezóna (01.05.-14.06., 01.09.-31.10.) 40-48 EUR/noc (podľa počtu nocí). Vlastný stan: 6 EUR/os/noc (dieťa 7-16 rokov 3,50 EUR/os/noc, 3-7 rokov 3 EUR/os/noc). Vlastný karavan: 10 EUR/os/noc (dieťa 7-16 rokov 3,50 EUR/os/noc, 3-7 rokov 3 EUR/os/noc). Rekreačný poplatok 0,66 EUR/os/noc. V cene: elektrika, Wi-Fi, stráženie kamerovým systémom, vstup na pláž (neobmedzene).
Cím: Mara Camping (Mara Kemping, ATC Liptovský Trnovec, kemp Liptovský Trnovec, camping Liptovský Trnovec), 032 22 Liptovský Trnovec. Kontaktná osoba: Anna Bobulová.
Aktualizáció:
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Kemping Liptovský Trnovec - Mara Camping, Liptótarnóc
Include toll roads: yes no
Loading Street View...