– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Menedékház Smrekovica, Rózsahegy - Podsuchá

?? %

Menedékház Smrekovica (1.339 m), Rózsahegy - Podsuchá

mob. +421 911 800 865 info@smrekovicacompany.sk
Menedékház Smrekovica [Nagyítás - új ablak]
70 0
Hely: Vysoko v horách Veľkej Fatry, kde má príroda prednosť pred civilizáciou. Na okraji rezervácie Skalná Alpa. Prístup možný autom z cesty Banská Bystrica - Ružomberok (odbočka je 10 km od Ružomberka v osade Podsuchá, odtiaľ 8 km po horskej ceste). V zime za poplatok zabezpečený vývoz terénnymi vozidlami. 70 m od hotela je lyžiarsky vlek dlhý 400 m a bežecké trate (3-5 km). Lyžiarsky areál Smrekovica 7 km (detský snowtubing, 7 km dlhý sánkársky zjazd až k hotelu).
Szállás: Horský hotel (chata) s celoročnou nepretržitou prevádzkou. 3 apartmány a izby 2+1 a 2+2, kapacita 70 lôžok. Každá izba má svoje sociálne zariadenie, balkón, TV+SAT. Bar a reštaurácia, výborná kuchyňa s veľkým výberom chutných jedál a nápojov. Ponúkame hojdačky, trampolínu, horské bicykle, štvorkolky, v zime snežné skútre. Turecká a fínska sauna, solárium, masážna vaňa s perličkou. Horská chata je vhodná aj pre školenia, školské výlety, školy v prírode atď.
Ár: Hotel prechádza rekonštrukciou, nové ceny sú v príprave. Izba (2-lôžková): 16 EUR/os/noc (iba 1 osoba 24 EUR/izba/noc), prísteľka 13 EUR/noc. Apartmán: 20 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Zvieratko 8 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,34 EUR/os/noc. Raňajky 4 EUR. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pre klientov LevneUbytovani.net zľava 1,5 EUR/os/noc (z uvedených štandardných cien). Különleges ajánlat csak a látogatóknak OlcsoSzallas.net (LevneUbytovani.net)!
Cím: Horský hotel Smrekovica (horská chata Smrekovica, turistická chata Smrekovica, bývalé zariadenie SCP Ružomberok), Simona Linetová, 034 01 Podsuchá. Kontaktná osoba: Alexandra Ďurečková.
Megjegyzések: Hotel prechádza rekonštrukciou, v prevádzke bude od zimnej sezóny sezóny 2017/2018.
Aktualizáció: 2017. január 1.
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Menedékház Smrekovica, Rózsahegy - Podsuchá
Include toll roads: yes no
Loading Street View...