– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Menedékházak - Szalánci-hegység

(hegyvidéki szállodák)

» Szalánci-hegység
Szállás » Szalánci-hegység » menedékházak
Show Map menedékházak - Szalánci-hegység
Loading map...
panziópanzió szállodaszálloda víkendházakvíkendházak ÜdülőtelepÜdülőtelep magánszállásmagánszállás turista szállásokturista szállások hegyi turista házhegyi turista ház kempingkemping

Legmagasabb menedékházak - Szalánci-hegység

  1. 425 m: Menedékház mjr. Kukorelliho, Tapolyhermány
Rekreációs terület: Szalánci-hegység (oldal 1/1) Oldal megjelenítése: 1
?? %
+421 574 492 683, mob. +421 905 654 177 chatakukorelli@gmail.com
Menedékház mjr. Kukorelliho [Nagyítás - új ablak]
70 0
Hely: V krásnom prostredí Slanských vrchov priamo na trase modrého turistického chodníka, v prírodnej rezervácii Hermanovské skaly, 2,5 km nad dedinou Hermanovce nad Topľou. Pod najvyššom vrcholom Slanského pohoria Šimonka (1.092 m), z ktorého je krásny panoramatický výhľad. V blízkosti je Údolie obrov (najväčší skalný útvar v Slanských vrchoch). Chata je prístupná aj autom po lesnej ceste. Do pol hodiny sú autom dostupné: vodná nádrž Domaša, Kapušianský hrad, zrúcanina hradu Čičava.
Szállás: Turistická chata s kapacitou 70 lôžok v 2-, 3- a 4-lôžkových izbách so spoločným sociálnym zariadením. V chate je aj apartmán pre 2 osoby s vlastnou kúpeľňou a WC. Reštaurácia s bufetom pre 70 osôb. Slovenská miestnosť - spoločenská miestnosť pre 30 osôb s krbom. Konferenčná miestnosť pre 40 osôb. Bazén s dľžkou 22 metrov, otvorený v prípade pekného počasia (po náročnej turistike odporúčame relax v bazéne s pivom alebo Kofolou v ruke). Zastrešený altánok s grilom.
Ár: 8 EUR/os/noc, deti 6 EUR/os/noc. Polpenzia 6 EUR. Bazén pre ubytovaných zdarma.
Aktualizáció: 2013. május 1. további információ...
Rekreációs terület: Szalánci-hegység (oldal 1/1) Oldal megjelenítése: 1