– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Turistaszállók - Luhačovice

» Luhačovice
Szállás » Luhačovice » turistaszállók
Show Map turistaszállók - Luhačovice
Loading map...
panziópanzió szállodaszálloda víkendházakvíkendházak ÜdülőtelepÜdülőtelep magánszállásmagánszállás turista szállásokturista szállások hegyi turista házhegyi turista ház kempingkemping
Rekreációs terület: Luhačovice (oldal 1/1) Oldal megjelenítése: 1
?? %
mob. +420 731 625 935 ubytovani.bojkovice@gmail.com
Domov mládeže Církevní střední školy [Nagyítás - új ablak]
39 0
Hely: Na okraji Bojkovic v Bílých Karpatech, 500 m od centra (náměstí, autobusová zastávka).
Szállás: Domov mládeže církevní školy, s možností letního ubytování pro širokou veřejnost. V ubytovně je 39 lůžek ve 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Sociální zařízení (WC a sprchy) je společné na patře. K dispozici je klubovna, čajová kuchyňka (varná konvice, mikrovlnka). Pro větší skupiny možnost zapůjčení kuchyně a jídelny. WiFi připojení zdarma. Možnost využití hřiště v areálu. Ubytování se poskytuje pouze v době letních prázdnin (měsíce 07, 08). Ubytování je vhodné pro rodinné pobyty, sportovní soustředění, letní tábory, umělecká soustředění i pro cyklisty. Možnost pronájmu školních učeben, které jsou vybaveny PC a dataprojektorem.
Ár: Celá sezóna: 200 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc (osoby 18-70 let). Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc. Nic dalšího se nepřiplácí.
Aktualizáció: 2019. július 1. további információ...
Rekreációs terület: Luhačovice (oldal 1/1) Oldal megjelenítése: 1