– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Szállás reggelivel kerületben Ząbkowice Śląskie

» » » kerület Ząbkowice Śląskie
Szállás » Lengyelország » Alsó-Szilézia » kerület Ząbkowice Śląskie » szállás reggelivel
Show Map szállás kerületben Ząbkowice Śląskie
Loading map...
panziópanzió szállodaszálloda víkendházakvíkendházak ÜdülőtelepÜdülőtelep magánszállásmagánszállás turista szállásokturista szállások hegyi turista házhegyi turista ház kempingkemping
Kerület: Ząbkowice Śląskie (oldal 1/1) Oldal megjelenítése: 1
?? %
+48 748 180 221, mob. +48 661 256 138 (Katarzyna) srebrnagora@srebrnagora.com
Agroturystyka Pod świerkiem [Nagyítás - új ablak]
16 0
Hely: V polských Sovách horách, ve vesničce Srebrna Góra. V okolí možnosti pro turistiku, cyklistiku i běžecké lyžování. Vhodné místo pro nocování při turistickém přechodu Sovích hor s další zastávkou na chatě pod Velkou Sovou. Lyžařské vleky v okolí: Rzeczka, Sokolec, Zieleniec, Czarna Góra. Přes Stříbrnou Horu prochází trasa bývalé romantické Sovohorské železnice (Kolej Sowiogórska) s tunely a viadukty (možnost slaňování).
Szállás: Farma s turistickou chatou s celoročním provozem. Kapacita 16 lůžek v 6 pokojích (2- a 3-lůžkových), většinou s vlastním soc. zařízením. Na farmě najdete koně, kozy, psy i kočky. Možnost projížděk na koni.
Ár: Pokoje s koupelnou: 1 noc 40 zł/os/noc, 2 a více nocí 35 zł/os/noc. Pokoje bez koupelny: 1 noc 30 zł/os/noc, 2 a více nocí 25 zł/os/noc. Děti 3-7 let sleva 30 %. Stravování: snídaně 15 zł, oběd 25 zł, večeře 15 zł. Ceny jsou platné celoročně.
Megjegyzések: Mapu Sovích hor najdete na http://sudety.it/index/turystyka/mapy/sowie-compass.
Aktualizáció: 2011. november 1. további információ...
Kerület: Ząbkowice Śląskie (oldal 1/1) Oldal megjelenítése: 1