– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Olcsó szállás - Târgu Lăpuș

Show Map szállás - Târgu Lăpuș
Loading map...
panziópanzió szállodaszálloda víkendházakvíkendházak ÜdülőtelepÜdülőtelep magánszállásmagánszállás turista szállásokturista szállások hegyi turista házhegyi turista ház kempingkemping
Falu: Târgu Lăpuș (oldal 1/1) Oldal megjelenítése: 1
?? %
mob. +40 762 618 793 sc.smarald@yahoo.com
Panzió Smarald [Nagyítás - új ablak]
18 0
Hely: V krásném přírodním prostředí v podhůří hor Muntii Lapusului, 2 km jižně od centra městečka Targu Lapuš, které je centrem národopisného regionu Lapuš. V lesích jižně od penzionu se nachází krásný klášter svaté Any u vesničky Rohia. V okolí je velké množství dřevěných maramurešských kostelů. Penzion může sloužit i jako základna pro pěší výlety do Gutinských či Lapušských hor.
Szállás: Penzion s nádhernou rozlehlou zahradou, s bazénem i rybníčky k rybaření. V penzionu je 9 pokojů, na každém pokoji je vlastní koupelna, TV a terasa. Bezplatné WiFi připojení. Poskytujeme i stravování, možné domluvit i vegetariánskou stravu či jiné požadavky. Stolní tenis, biliárd, badminton. Na zahradě je i terasa s grilem.
Ár: Pokoj 1-lůžkový 80 lei/pokoj/noc, 2-lůžkový 100 lei/pokoj/noc. Snídaně 15 lei, oběd 40 lei, večeře 40 lei.
Megjegyzések: Jazyky: rumunština, francouzština, italština, maďarština, angličtina. Odkaz do mapy je přesný. Fizetett reklám.
Aktualizáció: 2018. április 2. további információ...
Falu: Târgu Lăpuș (oldal 1/1) Oldal megjelenítése: 1