OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásNagyszombati kerület - rekreációs központok

Ön itt van: ť ť ť rekreációs központok

A korzetben vennék ki szálást:

  Megjelenítéséhez a térkép rekreációs központok régióban Nagyszombati kerület
  Régió: Nagyszombati kerület (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1
  - %Rekreációs központ RSMS, Szenice - Kunov
  Kunovská priehrada / Fehér-Kárpátok / Erdőhát / Miavai-dombság
  Telefon+421 907 266 429 objednavky@rsms.sk
  Elhelyezés: Pri Senici, priamo v rekreačnej oblasti Kunovská priehrada na pieskovej pláži. Autobus 1 km, vlaková zastávka 8 km.

  Elszállásolás: Rekreačné zariadenie s prevádzkou počas letnej sezóny (mimo nej len pre skupiny na objednávku). Chatky OKAL (8x, celkom 32 lôžok): chatky sú 4-lôžkové, vybavené izbou s TV a kuchynkou (vybavenie), s chladničkou a varičom, vlastné soc. zariadenie, sprcha. Vedža chatiek malá spol. miestnos s kuchynkou a TV (25 miest), záhradné sedenie, ohnisko.

  Ár: Chatky OKAL: 9 EUR/os/noc, vykurovacie obdobie 10 EUR/os/noc (min. 2 osoby v chatke, i jen na 1 noc). Rekreačný poplatok mestu Senica 0,40 EUR/os/deň (osoba nad 18 rokov).

  több információAktualizáció: 2017. december 1.   Maximális kapacitás: 32 Beds with access without barriers: 0

  - %Ranch na Striebornom jazere, Galánta
  Gát Krážová / Termálfürdő Galandia / Termálfürdő Horné Saliby / Termálfürdő Vincov les
  Telefonmob. +421 910 915 915 (ubytovanie), +421 917 049 449 (jazdecká škola) rancgalanta@rancgalanta.sk
  Elhelyezés: Pri ceste medzi Galantou a obcou Nebojsa, v smere na Sereď. Objavte lužné lesy a vodný mlyn v okolí Tomášikova, romantické cestičky popri Váhu, člnkovanie na vodnom diele Kaskády. Aquapark Galandia (celoročne) 2 km, kúpalisko Vincov les 5 km. Kone, kovboji, saloony, krotenie býkov, rodeo, indiáni, teepee, ohňová show - všetko zažijete na ranči. Naučíte sa jazdi na koni, stara sa o kone, chyta ryby.

  Elszállásolás: Ranč s kapacitou 60 postelí v 2-, 3- a 4-postežových izbách s možnosou prístelky (jednoducho zariadené nábytkom vo westernovom štýle z dreveného masívu). Spoločné toalety a kúpežne, 2x denne čistené. WiFi internet. Detské ihrisko. Otvorené ohnisko + gril. Parkovanie v areáli. Western bar s terasami (80 stoličiek). Miestnosti na prenájom - rodinné alebo firemné akcie (biliard, stolný futbal, šípky a barový pult). Sprostredkujeme spoločenské akcie vrátane cateringu. V areáli ranču 2 jazerá: 0,7 ha na športový rybolov (kapre, šuky, jesetery, biele ryby) + 0,3 ha na výlov (kapre, pstruhy).

  Ár: Ranč: celoročne 12,5 EUR/os/noc (iba jedna osoba 17,5 EUR/noc), pes 3 EUR/noc, min. 2 osoby na 2 noci. Cena je konečná (v cene je aj miestny turistický poplatok).

  több információAktualizáció: 2017. november 1.   Maximális kapacitás: 60 Beds with access without barriers: 0

  - %Rekreációs központ Skaličan, Szakolca - Zlatnícka dolina
  Erdőhát / Fehér-Kárpátok
  Telefon+421 346 646 836 (i fax), mob. +421 905 237 568 skalican@skalican.com
  Elhelyezés: V prekrásnom prostredí Bielych Karpát v prímestskej rekreačnej oblasti Skalice Zlatnícka dolina s vežkým prírodným kúpaliskom, futbalovým ihriskom, turistickými chodníkmi, lyžiarskym svahom s vlekom. Autobusová a železničná stanica v Skalici 5 km. V lete pravidelná autobusová linka zo Skalice do Zlatníckej doliny. Priamo pred rekreačným strediskom sa nachádza štýlová Skalická koliba.

  Elszállásolás: Rekreačné stredisko: jednoduché ubytovanie, vhodné pre školy v prírode, letné detské rekreácie, športové hry. 2- a 3-lôžkové izby v hlavnej budove (celkom 134 lôžok, celoročne) + 5-miestne zruby (cez leto). Spoločné sociálne zariadenie. Tenisové ihrisko, sauna, volejbalové ihrisko, ruské kuželky, stolný tenis, spoločenské priestory, učebne, TV miestnosti, požičovňa horských bicyklov. Chaty (2x): každá chata je pre 10 osôb, vhodné pre širokú verejnos. V chate je kuchynka s jedálenským kútom, obývačka s TV, dve 2-lôžkové a jedna 4-lôžková izba, kúpežňa (WC + sprchovací kút). V jednej chate je suchá sauna.

  Ár: Školy v prírode a letné tábory: 10,16-12,00 EUR/os/noc (v cene je aj celodenná strava a pitný režim). Chata (10-lôžková): 1 noc 80 EUR/chata, 2-4 noci 60 EUR/chata/noc, 5 a viac nocí 50 EUR/chata/noc. Ceny sú platné celoročne okrem Silvestra (cez Silvester je cena dvojnásobná). Ceny sú konečné (vrátane postelnej bielizne, DPH a všetkých poplatkov). Special offer only for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net)!Mentioned prices are reduced against common prices of accommodation.
Entrepreneur of accommodation guaranteed the price for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If you want the discount, say that you came from the web OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

  Megjegyzések: Stredisko bude od konca sezóny 2015 uzatvorené.

  több információAktualizáció: 2015. április 1.   Maximális kapacitás: 214 Beds with access without barriers: 56

  - %Rekreációs központ Záruby, Smolenice - Jahodník
  Kis-Kárpátok
  Telefon+421 335 586 692, mob. +421 905 820 330, +421 948 820 330 chata@zaruby.sk
  Elhelyezés: Na úpätí Malých Karpát, v peknom tichom lesnom prostredí strediska Jahodník. Jahodník je obžúbeným výletným a rekreačným miestom s rozsiahlymi lesmi, lúkami. Okolie poskytuje možnos pešej turistiky, cykloturistiky, lezenie po skalách, sánkovanie, behu na lyžiach. V blízkosti sa nachádzajú vodné nádrže Buková a Boleráz, jaskyňa Driny. Obec Smolenice (zámok) 2 km.

  Elszállásolás: Rekreačné stredisko s ubytovaním v chatkách. V každej chatke sú dve izby (3- a 5-lôžková), kúpežňa so sprchou a WC. Niektoré chatky majú vlastnú kuchynku. Chatky sú vykurované. Stredisko je vhodné pre individuálne rekreácie, školení, hudobné produkcie, oslavy, pobyty pre deti. V stredisku je viacúčelové ihrisko pre loptové hry, pinpongový stôl, sauna, hydromasážna vaňa a bazén. Možnos stravovania. Stredisko má celoročnú prevádzku.

  Ár: Chatka bez kuchynky 8 EUR/os/noc. Chatka s kuchynkou 11 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok a bielizeň) a platné celoročne pri ubytovaní 2 a viac osôb, aj na jedinú noc (aj v hlavnej sezóne). Special offer only for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net)!Mentioned prices are reduced against common prices of accommodation.
Entrepreneur of accommodation guaranteed the price for visitors of OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If you want the discount, say that you came from the web OlcsoSzallas.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

  több információAktualizáció: 2014. július 1.   Maximális kapacitás: 100 Beds with access without barriers: 0

  Régió: Nagyszombati kerület (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1

  A j á n l a t
  Kezdőlap - szállás
  Csehország
  Morvaország
  Szlovákia
  Ukrajna
  Lengyelország
  Magyarország
  Keresés
  Tippek kirándulásra
  Szállás a világon
  Hirdetés
  A projektről
  Kapcsolat

  L a n g u a g e
  česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
  русская версия deutsche Version magyar verzió english version

  B e j e l e n t k e z é s
  Bejelentkezés
  Új felhasználó

  Q u a l i t y
  Quality is our goal!
  Did you find
  some inaccuracy?
  Inform the administrator

  F a c e b o o k

  E g y ü t t m ü k ö d é s
  Hiking.Sk

  Duše Karpat


  Design: Z. Reichl a R. Vystrčil