OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásTrencséni kerület - panziók

(vendégházak)

Ön itt van: ť ť ť panziók

A korzetben vennék ki szálást:

 • Simony (1)
 • Privigye (0)
 • Bán (0)
 • Miava (0)
 • Vágújhely (0)
  Megjelenítéséhez a térkép panziók régióban Trencséni kerület
  Régió: Trencséni kerület (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1
  - %Pastoračné centrum sv. Vendelína, Zubák
  Fehér-Kárpátok / Jávornik-hegység
  Telefonmob. +421 917 350 222 vladimir.tomas@gmail.com
  Elhelyezés: Pri kostole v obci Zubák pri hraniciach s Českom, v zalesnenej Zubáckej doline v severnej časti Bielych Karpát. Cez Zubák vedie turistický chodník od zrúcaniny hradu Lednica do Záriečia. Na rozhraní obcí Dohňany a Zubák je postavená rozhžadňa Tlstá hora, z ktorej je prekrásny výhžad na Púchovskú dolinu. Na konci Zubáku je obora s diviakmi. Na Lednických Rovniach je kúpalisko, v Nimnici pri Púchove sú kúpele.

  Elszállásolás: Fara s pastoračným centrom s ubytovaním najmä pre kresanské detské tábory, animátorské školy a duchovné obnovy, ale aj pre rodiny. V objekte je prísne zakázané fajči a požíva alkoholické nápoje! V spodnej časti centra sú nové soc. zariadenia a 8-lôžková izba s novým nábytkom. Vrch nie je prerobený, je tam spoločenská miestnos, plne vybavená kuchynka a dve spálne. Pre tábory je možné zabezpeči stravu. Pri centre je malý altán, vežký altán (pec s krbom a možnos premietania letného kina), detské ihrisko a telocvičňa (vo výstavbe). Nad kostolom je malé futbalové ihrisko. Ubytovaní potrebujú spacák alebo deku. Povinné je prezúvanie a triedenie odpadu.

  Ár: Leto (mesiace 04-09): 4 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-03): 5 EUR/os/noc. Zapožičanie vankúše a deky: 1-2 noci 0,50 EUR/os/pobyt, 3 a viac nocí 1 EUR/os/pobyt. Stravovanie (nahlásenie min. mesiac vopred): 6 EUR/deň. Energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet osôb nie je stanovený.

  több információAktualizáció: 2016. április 1.   Maximális kapacitás: 40 Beds with access without barriers: 0

  - %Pastoračný dom, Horná Breznica
  Fehér-Kárpátok / Jávornik-hegység
  Telefonmob. +421 917 350 222 vladimir.tomas@gmail.com
  Elhelyezés: V centre Hornej Breznice v Bielych Karpatoch, za kaplnkou Panny Márie, vedža kostola svätého Cyrila. Možnos výletov do peknej prírody, napríklad na Lednický hrad.

  Elszállásolás: Pastoračný dom s možnosou ubytovania pre kresanské detské tábory, animátorské školy a aj pre rodiny. V dome je prísne zakázané fajči a požíva alkoholické nápoje! Na prízemí je spoločenská miestnos s krbom a TV, v zimných mesiacoch si ubytovaní kúria sami. Na poschodí sú 3 izby na ubytovanie, celkom pre 30-35 žudí. Spí sa na matracoch, je potrebné prinies si vlastný spacák alebo deku. Pri dome je priestor pre rôzne hry a futbalové ihrisko.

  Ár: Leto (mesiace 04-09): 4 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-03): 5 EUR/os/noc. Energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet osôb nie je stanovený.

  több információAktualizáció: 2016. április 1.   Maximális kapacitás: 35 Beds with access without barriers: 0

  - %Pastoračné centrum Jonatán, Pruské
  Fehér-Kárpátok / Strážovské vrchy
  Telefonmob. +421 905 532 597 ivan.knaze@me.com
  Elhelyezés: V centre dediny Pruské, pri františkánskom a farskom kostole, 3,5 km od okresného mesta Ilava. V doline Váhu v podhorí Bielych Karpát. Vršatské Podhradie 6,5 km (východisko na zrúcaninu Vršatec).

  Elszállásolás: Církevné zariadenie s možnosou ubytovania skupín slušných žudí (duchovné cvičenia, školenia, letné tábory, skupiny turistov). V centre je celkom 48 miest - 20 v podkroví nad telocvičňou (7x2, 2x3 lôžka), 16 v podkroví nad garážami (3x4 lôžka poschodové) a 12 v suteréne (1x4, 1x8 lôžok). Spoločenská miestnos, kuchyňa, jedáleň (70 stoličiek), malá klubovňa, telocvičňa s ozvučením. Venkovné ihrisko, ohnisko.

  Ár: Celoročne: s raňajkami 8 EUR/os/noc, s polpenziou 9 EUR/os/noc, s plnou penziou 10 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, postežnej bielizne aj energií) a platné pri ubytovaní skupín 20 a viac osôb, aj iba na 1 noc.

  több információAktualizáció: 2016. április 1.   Maximális kapacitás: 48 Beds with access without barriers: 0

  100 %Panzió Salaš Partizánske, Simony
  Tribecs / Termálfürdő Chalmová / Strážovské vrchy
  Telefonmob. +421 903 717 480 (Peter Utekal), +421 903 254 351, +421 905 625 493 recepcia@salas-partizanske.sk
  Elhelyezés: V malebnom prostredí na okraji mesta Partizánske, v objatí hôr pohoria Tribeč, ďaleko od ruchu mesta. Kedysi sa tu chúlila chalúpka, v ktorej gazdoval bača so svojimi ovcami. Jedno z najobžúbenejších miest stretnutí, zábav a pohody v okolí Partizánskeho.

  Elszállásolás: Štýlová salaš s reštauráciou. Útulné 1- a 2-postežové izby a dva 4-lôžkové apartmány. Všetky izby a apartmány sú vybavené LCD TV, prístupom na internet (WiFi aj kábel) a vlastnou kúpežňou so sprchou s toaletou. Salaš je v prevádzke non-stop. V salaši je vlastná reštaurácia (tradičné slovenské jedlá). Detské ihrisko.

  Ár: Izby: 1-lôžková 25 EUR/noc (s prístežkou 35 EUR/izba/noc), 2-lôžková 38 EUR/izba/noc, 2-lôžková s vlastným vchodom a možnosou prístežky 45 EUR/izba/noc (s prístežkou 55 EUR/izba/noc). Apartmány (4-lôžkové): menší 65 EUR/apartmán/noc (iba 3 osoby 60 EUR, 2 osoby 50 EUR), vežký 70 EUR/apartmán/noc (iba 3 osoby 65 EUR, 2 osoby 55 EUR). Zžavy: 5 % na ubytovanie na 2 noci, 10 % na 3 noci, 15 % na 4 a viac nocí.

  több információAktualizáció: 2015. december 1.   Maximális kapacitás: 21 Beds with access without barriers: ?

  Régió: Trencséni kerület (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1

  A j á n l a t
  Kezdőlap - szállás
  Csehország
  Morvaország
  Szlovákia
  Ukrajna
  Lengyelország
  Magyarország
  Keresés
  Tippek kirándulásra
  Szállás a világon
  Hirdetés
  A projektről
  Kapcsolat

  L a n g u a g e
  česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
  русская версия deutsche Version magyar verzió english version

  B e j e l e n t k e z é s
  Bejelentkezés
  Új felhasználó

  Q u a l i t y
  Quality is our goal!
  Did you find
  some inaccuracy?
  Inform the administrator

  F a c e b o o k

  E g y ü t t m ü k ö d é s
  Hiking.Sk

  Duše Karpat


  Design: Z. Reichl a R. Vystrčil