OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásKistérség Puhó - olcsó szállás

Ön itt van: ť ť ť kistérség Puhó

Megjelenítéséhez a térkép szállás - kistérség Puhó
Kistérség: Puhó (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1
- %Pastoračné centrum sv. Vendelína, Zubák
Fehér-Kárpátok / Jávornik-hegység
Telefonmob. +421 917 350 222 vladimir.tomas@gmail.com
Elhelyezés: Pri kostole v obci Zubák pri hraniciach s Českom, v zalesnenej Zubáckej doline v severnej časti Bielych Karpát. Cez Zubák vedie turistický chodník od zrúcaniny hradu Lednica do Záriečia. Na rozhraní obcí Dohňany a Zubák je postavená rozhžadňa Tlstá hora, z ktorej je prekrásny výhžad na Púchovskú dolinu. Na konci Zubáku je obora s diviakmi. Na Lednických Rovniach je kúpalisko, v Nimnici pri Púchove sú kúpele.

Elszállásolás: Fara s pastoračným centrom s ubytovaním najmä pre kresanské detské tábory, animátorské školy a duchovné obnovy, ale aj pre rodiny. V objekte je prísne zakázané fajči a požíva alkoholické nápoje! V spodnej časti centra sú nové soc. zariadenia a 8-lôžková izba s novým nábytkom. Vrch nie je prerobený, je tam spoločenská miestnos, plne vybavená kuchynka a dve spálne. Pre tábory je možné zabezpeči stravu. Pri centre je malý altán, vežký altán (pec s krbom a možnos premietania letného kina), detské ihrisko a telocvičňa (vo výstavbe). Nad kostolom je malé futbalové ihrisko. Ubytovaní potrebujú spacák alebo deku. Povinné je prezúvanie a triedenie odpadu.

Ár: Leto (mesiace 04-09): 4 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-03): 5 EUR/os/noc. Zapožičanie vankúše a deky: 1-2 noci 0,50 EUR/os/pobyt, 3 a viac nocí 1 EUR/os/pobyt. Stravovanie (nahlásenie min. mesiac vopred): 6 EUR/deň. Energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet osôb nie je stanovený.

több információAktualizáció: 2016. április 1.   Maximális kapacitás: 40 Beds with access without barriers: 0

- %Pastoračný dom, Horná Breznica
Fehér-Kárpátok / Jávornik-hegység
Telefonmob. +421 917 350 222 vladimir.tomas@gmail.com
Elhelyezés: V centre Hornej Breznice v Bielych Karpatoch, za kaplnkou Panny Márie, vedža kostola svätého Cyrila. Možnos výletov do peknej prírody, napríklad na Lednický hrad.

Elszállásolás: Pastoračný dom s možnosou ubytovania pre kresanské detské tábory, animátorské školy a aj pre rodiny. V dome je prísne zakázané fajči a požíva alkoholické nápoje! Na prízemí je spoločenská miestnos s krbom a TV, v zimných mesiacoch si ubytovaní kúria sami. Na poschodí sú 3 izby na ubytovanie, celkom pre 30-35 žudí. Spí sa na matracoch, je potrebné prinies si vlastný spacák alebo deku. Pri dome je priestor pre rôzne hry a futbalové ihrisko.

Ár: Leto (mesiace 04-09): 4 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-03): 5 EUR/os/noc. Energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet osôb nie je stanovený.

több információAktualizáció: 2016. április 1.   Maximális kapacitás: 35 Beds with access without barriers: 0

- %Rekreációs központ Cementár (380 m), Beluša - Belušské Slatiny
Strážovské vrchy / Fehér-Kárpátok
Telefon+421 42 4624 679, mob. +421 908 677 956 kebisek.o@pcla.sk
Elhelyezés: V rekreačnom stredisku Belušské Slatiny v Strážovských vrchoch, mimo hlavnú komunikáciu, pri ceste z osady Čerencové (súčas dediny Beluša) na vrchol Jurové. Horská dedina Mojtín 9 km (lyžiarske stredisko 10 km, cesta prechádza tiesňavou Slatinského potoka - Belušské vráta). Možnos turistických výletov - napr. dominantný dolomitový vrchol Ostrá Malenica (909 m) do 10 km.

Elszállásolás: Rekreačné a školiace stredisko s celoročnou prevádzkou pre širokú verejnos. Možnos ubytovania pre 45 osôb v prevážne 2-lôžkových izbách. V stredisku je reštaurácia s požovníckym motívom, letný altánok s krbom pre 45 žudí, konferenčná miestnos pre 50 žudí (vybavená prezentačnou technikou), bowling, sauna, biliard, stolný tenis. Súčasou vonkajšieho areálu je športový areál (tenis, minigolf) a detské ihrisko. Možnos poriadaní školení, konferencií, osláv a pracovných stretnutí.

Ár: Celoročne: izba bez soc. zariadenia 15 EUR/os/noc (iba 1 noc 18 EUR/os), izba standard (2-lôžková) 20 EUR/os/noc (iba 1 noc 25 EUR/os), izba lux (2-lôžková) 25 EUR/os/noc (iba 1 noc 30 EUR/os), apartmán 30 EUR/os/noc (iba 1 noc 40 EUR/os). Rekreačný poplatok 0,30 EUR/os/noc. Pre skupiny nad 30 osôb zžava cca 5 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.

több információAktualizáció: 2015. április 1.   Maximális kapacitás: 45 Beds with access without barriers: ?

Kistérség: Puhó (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat


Design: Z. Reichl a R. Vystrčil