OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Chcete reklamu na tomto místě?
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásPozsonyi kerület - rekreációs központok

Ön itt van: ť ť ť rekreációs központok

A korzetben vennék ki szálást:

   Megjelenítéséhez a térkép rekreációs központok régióban Pozsonyi kerület
   Régió: Pozsonyi kerület (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1
   - %Rekreációs központ Detskej misie Prameň, Píla
   Kis-Kárpátok
   Telefonmob. +421 908 526 161, +421 914 249 474 pramen@detskamisia.sk
   Elhelyezés: V Malých Karpatoch, v doline potoka Zajačí jarok, za obcami Píla, Červený Kameň a Častá. Hrad Červený Kameň 2,4 km. Rozhžadňa na Kukle (564 m) 4 km. Stredisko Piesok (Zochova chata) 3,2 km.

   Elszállásolás: Táborové centrum s celoročnou prevádzkou pre duchovno-vzdelávacie pobyty cirkevných spoločenstiev a zborov, organizovanie seminárov, pobyty rodín, športové aktivity, prípadne aj pre organizovanie rôznych osláv. Kapacita strediska je až 98 osôb. V stredisku sú zateplené chatky (3x4, 7x8 lôžok, poschodové postele), rodinné chatky (2x4, 3x6 lôžok, vlastné soc. zariadenie, niektoré s kuchynkou) a apartmány v murovanej budove (1x3, 1x5, 1x6 lôžok). Zabezpečujeme kompletné stravovanie. Futbalové ihrisko, florbalové ihrisko, basketbalový kôš na streetbal, pingpong, biliard. Spoločenské miestnosti pre 20 a 90 žudí (vybavené pre organizovanie školení, projektor).

   Ár: Chatka (8-miestna): 6 EUR/os/noc, vykurovanie 2,50 EUR/chatka/noc. Rodinná chatka: 8 EUR/os/noc, vykurovanie 2,50 EUR/chatka/noc. Apartmán: 8 EUR/os/noc, vykurovanie 6 EUR/apartmán/noc. Deti do 3 rokov zdarma (bez nároku na lôžko). Preferujeme skupinové pobyty, ale ak nie je plno rezervované, ubytujeme aj jednotlivcov. Ceny sú konečné (vrátane rekreačných poplatkov aj postežnej bielizne) a platné aj pri pobyte iba na 1 noc.

   több információAktualizáció: 2016. április 1.   Maximális kapacitás: 98 Beds with access without barriers: 1

   - %Včelársky skanzen Včelařská paseka, Királyfa - Jánovce
   Szenc - Napfényes tavak
   Telefon+421 337 798 049 (správca), +421 245 901 130 (domovníčka), mob. +421 903 778 049 aar.moravcik@gmail.com
   Elhelyezés: Na samote v krásnom lesnom parku v polovici cesty zo Senca do Sládkovičova. V blízkosti sú osady Jánovce (pozor, obec Jánovce je vzdialená viacej) a Lučny dvor. Krážová pri Senci 4,5 km. Atrakcie v okolí: Oáza tigra ussurijskeho (Kostolná pri Dunaji) 9 km, termálne kúpalisko Vincov les (Sládkovičovo) 11 km, Ranč u Paža (jazda na koni), splav po Malom Dunaji v Jelke 20 km, Slnečné jazerá (Senec) 10 km.

   Elszállásolás: Včelárska paseka je najväčší včelársky skanzen v strednej Európe, má vyše 300 exponátov. Zariadenie bolo otvorené v roku 1932 ako včelárske učilište v Krážovej pri Senci. K ubytovaniu hostí celoročne slúži dve chatky, každá po 11 lôžok s vlastnou kuchynkou. V hlavnej budove sa nachádza kuchyňa, malá sála a vežká sála (slúžiaca aj ako jedáleň, 80 miest), vhodné na organizovanie spoločenských akcií. Cez leto v hlavnej budove 9 izieb (2- až 5-postežových, celkom 32 lôžok), každá je vybavená vlastným sociálnym zariadením a sprchou.

   Ár: Chatky: leto - 1. noc 6,60 EUR/os, každá ďalšia noc 5,00 EUR/os/noc, zima - 1. noc 8,30 EUR/os, každá ďalšia noc 6,60 EUR/os/noc. Hlavná budova (iba cez leto): 1. noc 8,30 EUR/os, ďalšia noc 6,60 EUR/os/noc. Plná penzia 8,30 EUR, polpenzia 5,00 EUR, raňajky 2,15 EUR, možná dohoda o jedálnom lístku. Prehliadka skanzenu: dobrovožné vstupné.

   Megjegyzések: Inzerát nebyl dlouho aktualizován, zde uvedené údaje proto nemusí odpovídat realitě. Zjistíte-li nové informace, sdělte je, prosím, na info@levneubytovani.net.

   több információAktualizáció: 2009. április 1.   Maximális kapacitás: 54 Beds with access without barriers: 0

   Régió: Pozsonyi kerület (Oldal 1/1)Megjeleníteni az oldalt: 1

   A j á n l a t
   Kezdőlap - szállás
   Csehország
   Morvaország
   Szlovákia
   Ukrajna
   Lengyelország
   Magyarország
   Keresés
   Tippek kirándulásra
   Szállás a világon
   Hirdetés
   A projektről
   Kapcsolat

   L a n g u a g e
   česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
   русская версия deutsche Version magyar verzió english version

   B e j e l e n t k e z é s
   Bejelentkezés
   Új felhasználó

   Q u a l i t y
   Quality is our goal!
   Did you find
   some inaccuracy?
   Inform the administrator

   F a c e b o o k

   E g y ü t t m ü k ö d é s
   Hiking.Sk

   Duše Karpat


   Design: Z. Reichl a R. Vystrčil