OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Chcete reklamu na tomto místě?
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásPanzió Skalná ruža, Özörény

Ön itt van: ť ť ť

95 % (1)Panzió Skalná ruža, Özörény
Gömör / Szlovák-karszt / Rőcei-hegység / Aggteleki-karszt
Telefon+421 587 921 458, mob. +421 905 718 046 info@penzionskalnaruza.sk
Elhelyezés: V Gemerskej Hôrke pri Plešivci na okraji národného parku Slovenský kras, na úpätí Koniarskej planiny. Pri penzóne je autobusová zastávka, rázcestie cyklistických trás a letné kúpalisko Veronika. Od penziónu vychádza náučný chodník Krasové javy Hôrky. Mesto Plešivec 2 km (gotický kostol, jazda na koni, východisko na Plešiveckú planinu). Na dosah sú jaskyne UNESCO: Domica, Baradla (Aggtelek), Gombasek, Ochtinská aragonitová, Krásnohorská.

Elszállásolás: Penzión s izbami, apartmánom a domčekom. Izby sú 2- a 3-lôžkové, s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha), ku 4 izbám je kompletne vybavená kuchynka (elektrický sporák s rúrou, chladnička, mikrovlnka). Apartmán aj domček je 2-lôžkový, s kuchynkou a vlastným vchodom. Jedáleň pre hostí a spoločenská miestnos s televízorom. Na dvore je uzavreté parkovisko, pieskovisko, hojdačky, krytá terasa, krb a osobitne prenajímatežný domček. V penzione je požičovňa bicyklov (máme certifikáciu Vítajte cyklisti!), turistická informačná kancelária, rozprávková kancelária slimáka Kraska, predajňa potravín, drogérie, ovocia, zeleniny. Možnos zabezpečenia sprievodcu pre turistiku alebo cykloturistiku.

Ár: Izby: 2 a viac nocí 12-13 EUR/os/noc, iba 1 noc 13-15 EUR/os (podža typu izby), min. 2 osoby, prístežka 7 EUR/noc. Apartmán Perlovec (2 osoby) aj Domček Roháč (2 osoby): 2 a viac nocí 40 EUR/apartmán/noc, iba 1 noc 44 EUR/apartmán. Raňajky 4 EUR (deti 3 EUR), polpenzia 10 EUR (deti 7 EUR). Pes 3 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, postežnej bielizne, WiFi, parkovania) a platné celoročne.

Cím: Penzión Skalná ruža (po maďarsky Kövirózsa panzió), Gemerská Hôrka 104, 049 12 Gemerská Hôrka. Kontaktná osoba: Zuzana Tömölová.

WWW: www.penzionskalnaruza.sk facebook

Megjegyzések: Fotografie: Robert Vystrčil, 2014. Fizetett reklám.

Aktualizáció: 2017. december 2.   Maximális kapacitás: ? Beds with access without barriers: 0


Vélemenyek a szállás (Panzió Skalná ruža, Özörény):

.
.
  • 95 %
    Robert Vystrčil, Brno (05.05.2014 v 12.40)
    User stayed here from 22.04.2014 to 24.04.2014.
    Skalní růže je krásný a nově vybavený penzion. Bydleli jsem v pokoji, který majitelka označila za menší a skromnější. Byl však velmi útulný, s pohodlnou postelí a žádná výbava nám nechyběla. Koupelna byla též velmi pěkná a nechyběl v ní ani fén. Rozhodně doporučuji objednání stravy. Vaří se zde pouze pro hosty penziony, zato však velmi chutně a hravě (jídlo bylo vždy krásně naservírováno). Penzion stojí přímo pod krasovou skalkou, která utváří příjemné přírodní okolí penzionu. Penzion slouží i jako zastávka na Huculské magistrále, a tak zde zrovna byli ustájeni huculští koně. Ráno pak na nich hosté odjížděli za dalším putováním. Majitelka penzionu i další personál (především mladá dáma Angelika) byly velmi příjemné. Snaží se i o rozvoj místního cestovního ruchu, mají spoustu turistických materiálů a rádi vám poradí s cestami po okolí.

QR-kódElhelyezkedés - szállás (Panzió Skalná ruža, Özörény):

Mapa se načítá...
From:   To: Panzió Skalná ruža, Özörény
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil