OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásSchronisko na Przehybie (1.175 m), Gołkowice - Przehyba

Ön itt van: ť ť ť ť

80 % (2)Schronisko na Przehybie (1.175 m), Gołkowice - Przehyba
Szandeci-Beszkidek / Lengyel-Beszkidek
Telefon+48 184 421 390, mob. +48 502 628 805 (Olga Bielak) info@przehyba.pl
Elhelyezés: V západní části Sadeckých Beskyd, na hřebenové trase v pásmu Radziejowe, na území CHKO Popradzki Park Krajobrazowy. Od chaty jsou krásné výhledy na Tatry. K chatě je přístup i po asfaltové cestě. U chaty je lyžařský vlek. Výstup na chatu z jihu, od okraje městečka Szczawnica ležícího na slovenské hranici trvá cca 3 hodiny. Přístup je možný i z ostatních stran.

Elszállásolás: Horská chata s kapacitou 30 lůžek v 1-, 2-, 3-, 4- a 6-lůžkových pokojích. Část pokojů má vlastní koupelnu, na ostatních pokojích je alespoň umyvadlo. Společné sprchy a toalety jsou na každém patře. V případě obsazení všech pokojů je umožněno turistům spát na zemi. V chatě je vlastní restaurace i společenský sál. Možnost stanování před chatou.

Ár: 2-lůžkový pokoj s umyvadlem 30 zł/os/noc (s koupelnou 35 zł/os/noc), 3-lůžkový s umyvadlem 28 zł/os/noc (s koupelnou 35 zł/os/noc), 5-lůžkový s koupelnou 33 zł/os/noc, 6- a 9-lůžkový 25 zł/os/noc, spaní na podlaze 15 zł/os/noc. Zapůjčení povlečení 8 zł/os/pobyt. Zapůjčení TV 8 zł/den. Stanování před chatou: stan 3 zł/noc + osoba 5 zł/noc.

Cím: Horská chata na Przehybie (turistická chata Przehyba, Schronisko PTTK na Przehybie, Schronisko Przehyba), Olga Bielak, 33 388 Gołkowice

WWW: www.przehyba.pl

Megjegyzések: Mapu Sadeckých Beskyd najdete na www.e-gory.pl/index.php/Mapy-online/Beskidy-Sygnatura/Beskid-Sadecki.html

Aktualizáció: 2012. február 1.   Maximális kapacitás: 30 Beds with access without barriers: 0


Vélemenyek a szállás (Schronisko na Przehybie (1.175 m), Gołkowice - Przehyba):

.
.
 • 75 %
  Robert Kraska, Chorzów (05.05.2013 v 21.47)
  User stayed here from 24.04.2013 to 25.04.2013.
  Jesteœmy członkami klubu Zdobywców Korony Gór Polski od 2010r. Na ostatniej wyprawie w Beskid Sšdecki postanowiliœmy skorzystać z obiektu rekomendowanego jakim jest schronisko PTTK „Na Przehybie”. Zgodnie z zasadš jaka obowišzuje w obiektach rekomendowanych uznawana jest zniżka 30% na nocleg dla członków posiadajšcych karty klubowe. Zarówno ja, jak i moja żona posiadamy takie karty. Podczas telefonicznej rezerwacji noclegu informowałem zarzšdcę schroniska o posiadajšcych uprawnieniach do zniżki. Otrzymałem informację, że zniżka zostanie uznana. Gdy doszliœmy do schroniska, podczas rozmowy i kwaterowania Pani kierownik wystawiła nam paragon nie informujšc o wysokoœci nabijanej kwoty nieuwzględniajšcej jak się okazało zniżki na nocleg. Poinformowaliœmy w/w ponownie, że posiadamy karty klubowe i jesteœmy członkami klubu Zdobywców Korony Gór Polski i zniżka powinna być naliczona. Pani kierownik jednak oœwiadczyła, że nie jest w stanie wycofać nabitej kwoty i dokonać korekty w kasie fiskalnej bowiem jak oœwiadczyła już jš zamknęła. Zaproponowaliœmy, aby w takim razie zniżka została uwzględniona na inne usługi œwiadczone przez schronisko lub aby w dowolny sposób przynajmniej częœć tej należnoœci została nam zrekompensowana. Pani kierownik stanowczo odmówiła i nie wykazała chęci polubownego załatwienia sprawy. Chcieliœmy przestrzec innych Zdobywców o nie do końca uczciwych praktykach stosowanych przez Paniš kierownik schroniska oraz braku jej pro turystycznej postawy. Nadmieniam, że korzystaliœmy już wczeœniej z innych obiektów rekomendowanych i nigdy nie spotkaliœmy się z problemami przy naliczaniu zniżki.
 • 85 %
  Robert Vystrčil, Brno (11.10.2012 v 13.11)
  Przehyba je centrem turistiky v této části Sadeckých Beskyd, stýkají se zde turistické cesty skutečně z hodně směrů, možnosti pro výlety jsou tak široké. Zdejší schronisko je klasická horská chata, poměrně veliká. V restauraci je nabídka typických polských turistických jídel (bigos, žurek, nalešniky at.). Posedět můžete uvnitř v restauraci i na terase. Určitě toto místo stojí za návštěvu. Vedle chaty stojí i kaplička, kde se konají bohoslužby.

QR-kódElhelyezkedés - szállás (Schronisko na Przehybie (1.175 m), Gołkowice - Przehyba):

Mapa se načítá...
From:   To: Schronisko na Przehybie (1.175 m), Gołkowice - Przehyba
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil