OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Chcete reklamu na tomto místě?
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásFarm Salaš Juraj - penzión Kanadár, Budaszállás - Budinské Lazy

Ön itt van: ť ť ť ť

95 % (2)Farm Salaš Juraj - penzión Kanadár, Budaszállás - Budinské Lazy
Osztroski / Gát Ružiná / Podpožanie / Nógrád
Telefon+421 474 392 744 (aj fax), mob. +421 907 830 162, +421 903 508 269 salas.juraj@gmail.com
Elhelyezés: V krásnej prírode zapomenutého pohoria Ostrôžky nad Ružinskou priehradou, južne od mohutnej Požany, medzi obcami Budiná a Podkriváň. Salaš stojí 300 m od zelenej značky, pod najvyšším vrchom Ostrôžok, horou Javor (821 m). Zaujímavosti v okolí: Budinské kamenné vráta, jaskyňa Jánošíková izba, hrad Divín. Dobré podmienky na cykloturistiku, pešie túry, hubárčenie, potulky na bežkách. Mesto Detva je vdzialené cca 15 km, Lučenec 30 km.

Elszállásolás: Tradičný zrekonštruovaný sedliacky dom Chyža u Kanadára s originálnym zariadením pre ubytovanie až 16 hostí v 4 izbách (4x4 lôžka), k dispozícii elektrina, voda, TV, soc. zariadenie. Reštaurácia s ponukou tradičných jedál (halušky, žinčica, domáce syry, domáci chlieb, klobáska,...). Posedenie vonku pri krbe alebo pri ohnisku. Možnos jazdy na koníkoch. Pri salaši sú domáce zvieratá. Sezóna trvá od 24.04. do 30.10., cez zimu je prevádzka obmedzená (prístup iba terénnym autom). Vedža salaša je aj možnos stanovania.

Ár: Celoročne: 7 EUR/os/noc. Cena je konečná (vrátane všetkých poplatkov, energií aj povlečenia) a platná aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.

Cím: Salaš Juraj (ekofarma, gazdovstvo) - penzión Kanadár (chyža Kanadár), osada Pažagovci, Budiná - Budinské Lazy, 985 12 Tuhár. Majitežka: Anna Pažagová, M. R. Štefánika 24, Halič.

WWW: www.youtube.com/watch?v=LOXMVJBt6Es

Megjegyzések: Fotografie pochází z webu Polana.eu. Další informace najdete též na www.polana.eu/salas-juraj-budina-lazy-f47-akcia.html.

Aktualizáció: 2014. június 1.   Maximális kapacitás: 16 Beds with access without barriers: 0


Vélemenyek a szállás (Farm Salaš Juraj - penzión Kanadár, Budaszállás - Budinské Lazy):

.
.
  • Ján Ďalog, Praha 10 Tehovská 1 10000 (26.07.2013 v 12.20)
    Pozdravujeme s Prahy.Som rodák z Budinských lazov oblasti ktorej sa hovorí Valavňa.Mám dotaz,ako ste obsadení koncom septembra.Chceli sme sa s manželkou podíva na moje rodné miesto.A je možnos prakovania auta?Jednalo by sa o dve noci. Ďakujem.MUdr.Ďalog Ján
  • 95 %
    Robert Vystrčil, Brno (02.05.2013 v 15.50)
    Salaš Juraj je ideální místo na odpočinek od městského stylu života. Na salaši je chována spousta zvířat a v okolí je nádherná příroda, která vás nabije energií. Jen kousek od salaše je Budínská skála s malou jeskyní v jejich útrobách. Při naší návštěvě v polovině dubna zde byly nádherné ledové krápníky. Osobně jsem na salaši nebyl ubytován, ale jen jsme si prošli jednotlivé budovy a dostali poutavý výklad o chovaných zvířatech a zdejším životě. O život salaše se stará přátelský pan správce se svojí rodinou. I pan Palaga, majitel, je velice vstřícný člověk a rád vyhoví vašim požadavkům ohledně pobytu či ochutnávek místních specialit. Rozhodně návštěvu salaše doporučuji!

QR-kódElhelyezkedés - szállás (Farm Salaš Juraj - penzión Kanadár, Budaszállás - Budinské Lazy):

Mapa se načítá...
From:   To: Farm Salaš Juraj - penzión Kanadár, Budaszállás - Budinské Lazy
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil