OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásÜdülőház Ema 02, Gerlachfalva

Ön itt van: » » »

Attention: The advertisement is not actual! You are viewing a record from the archive.

23.3 % (3)Üdülőház Ema 02, Gerlachfalva
Magas-Tátra
Elhelyezés: V obci Gerlachov vo Vysokých Tatrách, 150 m od stredu dediny. Krása tunajšej prírody uspokojí aj najnáročnejších turistov a lyžiarov. Z Gerlachova sa môžete vybrať kamkoľvek do Tatier bez prekonávania dlhých vzdialeností. Tatranská Polianka 3,3 km (východisko na Sliezsky dom a do Velickej doliny), Starý Smokovec 7 km, Štrbské Pleso 15 km.

Elszállásolás: Apartmanový dom (chalupa) s 3 podlažiami. Možnosť posedenia v záhrade (krb + gril), parkovanie v uzatvorenej záhrade. Prízemie: 1. apartmán (3- a 4-lôžková izba, kúpelňa a kuchynský kút) a 2. apartmán (izby 2x4 lôžka, kúpelňa a kuchynský kút). 1. poschodie: 3 izby (3x4 lôžka), 3x TV, 3x sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť, 2x vybavený kuchynský kút (chladnička s mrazničkou, dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, riad). 2. poschodie: identické ako na 1. poschodí.

Ár: Celoročne okrem Silvestra: 10 a viac osôb 6,50 EUR/os/noc, 4-9 osôb 7 EUR/os/noc, 3 osoby 8 EUR/os/noc, 2 osoby 9 EUR/os/noc. Silvester: dohodou. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Nič iného sa nepripláca (ceny sú vrátane posteľnej bielizne aj energií).

Cím: Chalupa Ema 02 (apartmánový dom Ema 02), Nová č. 168, Gerlachov. Prevádzkovateľ: Ing. Ema Gánovská, CSc., Mlynská 30, 059 42 Gerlachov.

Aktualizáció: 2017. április 2.   Maximális kapacitás: 41 Beds with access without barriers: 0


Vélemenyek a szállás (Üdülőház Ema 02, Gerlachfalva):

.
.
 • 10 %
  Lenka M., Poprad (15.07.2018 v 11.53)
  User stayed here from 13.07.2018 to 15.07.2018.
  Opíšem to reálne podľa toho, čo sa tam dialo. Ubytovani sme boli na Ema 2. Podľa fotiek to vyzeralo celkom v pohode. Ubytovaní sme však boli v pivničných priestoroch domu, ktorý bol len provizórne prerobený. Kuchynský kút v izbe prerobený z časti na vešiaku skriňu, dvojplatnička vybila poistky, takze zásuvka bola nakoniec k dispozícii len v 1 izbe. Ďakujem Bohu, že s kolegyňou myslíme na všetko a vzali sme so sebou ako dezinfekciu, tak čistiace prostriedky, kúpeľňa plesniva, podlaha špinavá, v kuchyni bez umytiaa vydrhnutia nič použitelne nebolo. Pre istotu sme si pred chtou kúpili deky, lebo to, ČK bolo natiahnute ako chrániče matracov, malo na sebe neidentifikovatelne žlté fľaky, v kuchynke smrad, každá skrinka zatuchnuta. Bývali nad nami Poliaci, ktorí nerešpektovali naše súkromie, do noci tam trieska li s dverami. Mali so sebou psa, ktorého mali nonstop zatvoreného v izbe, ktorý ste kal a zavítal. Vonkajší krb nepoužiteľný, lebo praskal, jediná funkčná dvojplatnička hriala ako za dusicky. Všade mŕtve muchy, milión pohárov, špina a smrad. Vôbec neodporúčam, nikdy viac, ani zadarmo. V prípade, že si túto chatu vyberiete, urobte si zásobu Sava, Cifu a berte aj handry na podlahu a metly.
  10 %10 %
 • 30 %
  janiko , Kloub (05.08.2017 v 23.15)
  User stayed here from 29.07.2017 to 05.08.2017.
  Měli jsme podobné problémy.Původně jsme si vybrali podle fotografií dům č.2 poté jsme museli přesunout o týden pobyt..Psala jsem paní majitelce jestli je to problém najdu si jiné ubytování ale paní my napsala že pro nás bydlení má a tak jsme s tím počítali.Po příjezdu jsme byli ubytováni v domě č. 1....v bytě který měl sice dvě ložnice ale byl až ve špičce půdy..po trojích schodištích..(poslední úzké točivé kde se velmi těžko chodilo)Ložnice sice měly možnost uzamčení ale jinak byl prostor bytu bez dveří nevětratelný,(venku teploty kolem 38 stupňů).Navíc vše co se vařilo či peklo v bytech pod námi táhlo k nám jako komínem.Všechny stěny byly zkosené takže jsme neustále chodili v předklonu.Vybavení bylo skutečně zanedbané,není tam sprcha ale vana a nebylo možné se ani pořádně omýt neboť vana je opět pod kosou zdí.Navíc si každý kdo tam byl stěžoval že bylo psáno připojení wifi...které ale nefungovalo.Takže vyhledat si nějaký výlet či ceníky služeb nebylo možné.Jinak Gerlachov je krásná obec,skvělé místo jen toto ubytování nedoporučuji.
 • 30 %
  Michal P., Brno (30.07.2017 v 17.50)
  User stayed here from 23.07.2017 to 29.07.2017.
  Paní majitelka (Gánovská) je na první pohled příjemná paní, pro kterou není nic problém. Ale jenom na první pohled! Po příjezdu na místo bylo první překvapení, že nás ubytuje jinde než byla původní domluva. Dům Ema2 vypadá sice hezky, ale ve druhém patře, kde jsme byli ubytovaní sociálka na společné chodbě (měli jsme mít v soukromí), kuchyňský kout ve společné jídelně (takže neustálé zakopávání o ostatní). Do lednice (která měla být jenom naše) se nám nacpali jiní nocležníci, aniž by nás o tom někdo informoval, špatně tekoucí voda ve sprše a ucpaný odpad. Jinak celková zanedbanost objektu, majitelka byla trochu zmatená, vůbec si nepamatovala naši domluvu. Prostředí je krásné a Gerlachov je dobré výchozí místo pro tůry, ale toto ubytování NEDOPORUČUJI.
  50 %50 %30 %100 %

QR-kódElhelyezkedés - szállás (Üdülőház Ema 02, Gerlachfalva):

Szállás a térképen

Váltson térképet: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + kamera StreetViewGoogle + kamera StreetView
Térkép betöltése...
Térkép betöltése...
From:   To: Üdülőház Ema 02, Gerlachfalva
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil