– jó szállást megfizethető áron –
Nyelv:

Turistaszálló Gejzír, Ránkfüred

?? %

Turistaszálló Gejzír, Ránkfüred

+421 556 964 155, +421 556 964 125, mob. +421 905 811 097 marta.sabadkova@tuke.sk
Turistaszálló Gejzír [Nagyítás - új ablak]
Hely: V obci Herľany v Slanských vrchoch, priamo pri Herlianskom gejzíre. Herliansky gejzír je jediným studeným gejzírom v Európe (pri erupcii dosahuje výšku cca 20 m, dĺžka erupcie je 25 minút). V Herľanoch sú tiež pramene minerálnej vody a atmosféra niekdajších historických kúpeľov. Vodná nádrž Vyšná Kamenica (kúpanie) 2 km.
Szállás: Turistická ubytovňa (penzión) v historickom kúpeľnom dome (kultúrna pamiatka). V ubytovni sa nachádza 8 izieb (6x2, 2x3 lôžka), 2 malé apartmány (v každom 2 lôžka) a 2 veľké apartmány (v každom dve 2-lôžkové izby, kuchynka). V každej izbe je vlastné soc. zariadenie, WiFi, TV a chladnička. Spoločenská miestnosť. Vonkajšie posedenie, altánok, gril. V súsednom kúpeľnom dome Dargov možnosť stravovania (raňajky, pre skupiny aj obedy a večere). Organizujeme aj školenia a detské tábory. Celoročná prevádzka.
Ár: Celoročne: izba 2-lôžková 24 EUR/izba/noc, 3-lôžková 36 EUR/izba/noc, 1-izbový apartmán (2 lôžka) 30 EUR/apartmán/noc, 2-izbový apartmán (4 lôžka) 50 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 0,25 EUR/os/noc. Raňajky 3 EUR. Pes alebo mačka 4 EUR/noc. Ceny sú vrátane DPH, posteľnej bielizne aj energií a sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Cím: Turistická ubytovňa Gejzír (penzión Gejzír), Učebno-výcvikové zariadenie Herľany (UVZ Herľany), Herľany 47, 044 45 Rankovce. Majiteľ: Technická univerzita v Košiciach (TU Košice). Vedúca strediska: Marta Sabadková.
Megjegyzések: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net, 2017.
Aktualizáció: 2017. augusztus 1. 30 ?
Ajánlja ezt a szállást:

Reviews of accommodation (Turistaszálló Gejzír, Ránkfüred)

Do you have any experience with this accommodation?
Please share your experiences with others.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

There is currently no review of this accommodation.

Szálláshely lokalizálása

Szállás on map

Toggle map: OpenStreetMap | Google + StreetView
Loading map...
Loading map...
From:   To: Turistaszálló Gejzír, Ránkfüred
Include toll roads: yes no
Loading Street View...