OlcsoSzallas.net - Az olcsó szálláshelyek legnagyobb katalógusa - Csehország, Szlovákia
Chcete reklamu na tomto místě?
olcsó szállás
Csehország - szállás Morvaország - szállás Szlovákia - szállásFaház V sedle U Falťanov (755 m), Pohronská Polhora - Zbojská

Ön itt van: » » » »

67.5 % (2)Faház V sedle U Falťanov (755 m), Pohronská Polhora - Zbojská
Murányi-fennsík / Vepor / Felső-Garam
Telefonmob. +421 915 802 671 vsedleufaltanov@gmail.com
Elhelyezés: V krásnej prírode na horskom sedle Zbojská pri Pohronskej Polhore, na rozhraní okresov Brezna a Rimavskej Soboty, na hranici Národného parku Muránska planina. Okolie je vhodné pre horskú cyklistiku, turistiku, jazdu na koni, v zime na bežky a slalomové lyžovanie (Skicentrum Zbojska). V mieste zastávka parného vláčiku na ozubnicovej trati.

Elszállásolás: Rekreačný areál s dvoma drevenými chatami, krčmičkou a wellness. V každej chate sú 2 apartmány - v menšej chate 2 jednoizbové, vo väčšej 2 dvojizbové. Každý apartmán je 4-lôžkový, má samostatný vchod, vlastnú kúpeľňu, toaletu a plne vybavený kuchynský kútik (el. dvojplatnička, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, riad). V každej izbe je TV s MP3 prehrávačom. Wellness zóna s fínskou saunou a vírivkou, oddych pri masážach a fyzioterapii. Vlastná Krčmička u Falťanov, zahradný výčap, možnosť usporiadať spoločenské udalosti pre 30 osôb pri živej hudbe a škole ľudového tanca. Hospodársky dvor (sliepočky, kačky, zajace, kozičky,...). Aktívny odpočinok jazdou na koni s doprovodom, v zime skijoring na lyžiach a koňoch, lukostreľba.

Ár: Celoročne okrem sviatkov: 1 noc 15 EUR/os, 2 a viac nocí 12 EUR/os/noc. Vianoce a Veľká noc: 15 EUR/os/noc, min. 2 noci. Deti do 3 rokov zdarma, 3-6 rokov 7 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, energií aj postelnej bielizne) a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb v apartmáne. Jazda na koni v teréne s inštruktážou 15 EUR/os/hod.

Cím: Drevenica V sedle U Falťanov (rodinná farma U Falťanov v sedle), sedlo Zbojská, Pohronská Polhora. Kontaktná osoba: Terézia Falťanová.

WWW: www.vsedleufaltanov.sk

Aktualizáció: 2017. november 1.   Maximális kapacitás: 16 Beds with access without barriers: 0


Vélemenyek a szállás (Faház V sedle U Falťanov (755 m), Pohronská Polhora - Zbojská):

.
.
 • 40 %
  Miroslav Sykora, Trenčín (26.10.2012 v 08.29)
  Opíšem názor kamaráta. Ubytovanie dolu - vhodné pre dve osoby, nie pre rodinu.Chýba manželská posteľ; rozťahovacia sedačka je úbohá, úzka a zastaraná. Každý kus nábytku je z inej nedávnej doby a druhu. Chýba skriňa na odkladanie vecí, v kúpeľni zrkadlo. Naopak; kopa zbytočných hračiek a drobností. Okolie je pekné, ale až priveľa turistov, ktorí sa tu zastavujú na jedlo a oddych. Pokoj a samota tu nie je. Názor priateľa - nikdy viac.
 • 95 %
  Robert Vystrčil, Brno (23.04.2012 v 16.37)
  User stayed here from 30.08.2011 to 03.09.2011.
  Dřevěnice má výbornou polohu. Nachází se hned u salaše Zbojská, kam se dá chodit na výborná jídla do stylového prostředí. Je dokonce k salaši výrazně blíž než ubytování, které poskytuje samotná salaš. Dřevěnice je nově vybudovaná, po naší návštěvě se ještě dolaďovaly poslední záležitosti. Pro 4 osoby už může být apartmán trochu stísněnější, naopak pro 2 osoby je to luxus. My jsme byli ubytováni v apartmánu v patře. Měli jsme s sebou i horská kola, která se nám vždy podařilo vynést po schůdkách přímo do předsíně v apartmánu (schody jsou trochu prudké, tak to nebylo úplně snadné, ale dalo se to). Okolní terén je na horská kola báječný, jsou zde jak lesní asfaltky, tak náročnější pěšinky v lesích či po loukách s dalekými výhledy. Hned za ubytováním často volně pobíhají ovce a jiná zvířátka, nás zaujala především malá prasátka, která se volně pohybovat jen tak nevidí.

QR-kódElhelyezkedés - szállás (Faház V sedle U Falťanov (755 m), Pohronská Polhora - Zbojská):

Mapa se načítá...
From:   To: Faház V sedle U Falťanov (755 m), Pohronská Polhora - Zbojská
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

A j á n l a t
Kezdőlap - szállás
Csehország
Morvaország
Szlovákia
Ukrajna
Lengyelország
Magyarország
Keresés
Tippek kirándulásra
Szállás a világon
Hirdetés
A projektről
Kapcsolat

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

B e j e l e n t k e z é s
Bejelentkezés
Új felhasználó

Q u a l i t y
Quality is our goal!
Did you find
some inaccuracy?
Inform the administrator

F a c e b o o k

E g y ü t t m ü k ö d é s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Következő üzenetek

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil